За акнето и Diacneal

  • 23 015
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 050
да-трябва да се приема повече вода
да не се яде много мазно и пикантно
Иначе сутрин лицето трябва да се измие, независимо от какъв крем (поне според мен)  Peace

# 76
  • Мнения: 83
Да сутринта с гелчето си измиваш цялото лице .
Обаче Диакнеала е доста силен и съдържа ретинолалдехид който има силно излющващо действие,затова след известно време кожата ти ще стане малко дехидратирана и ще се лющи(всъщност именно благодарение на това кожата "оздравява" от пъпките),затова е важно след лечението с Диакнеал да се ползва специален хидратиращ крем за след лечение,специално на Авен това е Clin Ac,той освежава и успокоява кожата,ама е поредна инвестиция-по мое мнение подобен резултат може да се постигне и с обикновен хидратиращ крем за нормална към смесена кожа.
Успех в борбата с вредителите Mr. Green Mr. Green

# 77
drugata, благодаря за инфото  Hug само още един въпрос - лечението с диакнел продължава докато се махнат вредителите ли?  Mr. Green  щото аз си мисля, че често ще прибягвам до него, ако ми се появяват периодично  Tired

# 78
  • Мнения: 83
drugata, благодаря за инфото  Hug само още един въпрос - лечението с диакнел продължава докато се махнат вредителите ли?  Mr. Green  щото аз си мисля, че често ще прибягвам до него, ако ми се появяват периодично  Tired
НЕ СЪМ СИГУРНА,аз лично го ползвах 1 месец на цялото лице и сега се мажа само локално при необходимост,но незнам дали е правилно #2gunfire
Жалко че не можах да съм ти полезна

# 79

НЕ СЪМ СИГУРНА,аз лично го ползвах 1 месец на цялото лице и сега се мажа само локално при необходимост,но незнам дали е правилно #2gunfire
Жалко че не можах да съм ти полезна

ще пробвам, пък то ще се чуе  Mr. Green благодаря ти:)

п.п. на мястото, където действам с диакнела, имам зачервяване... кожата там се лющи вече, но това зачервяване нормално ли е? newsm78

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 20:25 от Зол

# 80
Deacneal na Avene  e pulen bokluk.ne si davaite parite,pupkite nqma da vi iz4eznat

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 357
Deacneal na Avene  e pulen bokluk.ne si davaite parite,pupkite nqma da vi iz4eznat

и на мен не ми подейства #2gunfire

# 82
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Изтиквам темата напред, за да разбера как е минало лечението на всички, които са писали по-напред.
Имам подобен проблем с моята кожа на лицето и се чудя какво да купувам и правя...

# 83
  • София
  • Мнения: 4 749
Изтиквам темата напред, за да разбера как е минало лечението на всички, които са писали по-напред.
Имам подобен проблем с моята кожа на лицето и се чудя какво да купувам и правя...


Препоръчвам Ексфолиак- цялата серия е много добра. И гелът за измиване, и лосиончето ( обаче изсушава много, защото е ексфолиращ), и кремчетата - Акномега 100 или 200. За 100 по принцип има по-добри отзиви, макар че е по-слаб. Аз лично ползвам 200, защото като си купих другите продукти консултантката ми даде 5 мострички от него. После ще взема 100.
Диакнеал съм ползвала преди години, когато ми бяха излязли пъпки изведнъж, както сега. Определено не е толкова добър.

Важно е и да приемаш витамини за подобряване на кожата. Peace Дано съм била полезна.

# 84
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
А дали помага И за заличаване на тъмни петна/белези от пъпки  newsm78

# 85
  • София
  • Мнения: 4 749
А дали помага И за заличаване на тъмни петна/белези от пъпки  newsm78

Честно казано не знам. Лосионът сигурно помага, но ако целта ти е само да се оттървеш от петната трябва да ползваш друг тип продукти Thinking

# 86
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
А дали помага И за заличаване на тъмни петна/белези от пъпки  newsm78

Честно казано не знам. Лосионът сигурно помага, но ако целта ти е само да се оттървеш от петната трябва да ползваш друг тип продукти Thinking

Не са само петната, там е работата  newsm78 Появяват ми се пъпки. Вече съм на 30 година, а не мога да се оттърва от тях  #Cussing outНе знам с кое по- напред да се боря с пъпките или петната

# 87
  • София
  • Мнения: 4 749
Най-добрият вариант е едновременно, но не съм сигурна дали е възможно Rolling Eyes Иначе първо пъпките, после петната.

# 88
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
А какво ще кажете за BIODERMA. Добри продукти ли са?

# 89
  • Мнения: 3 050
Аз съм доволна от гела и водата Себиум и крема AI  Peace така че съм за  Peace

Общи условия

Активация на акаунт