Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 170 отговора

Анкета

Промени ли се първото предположение на доктора за пол на бебето?

Въведи твоя глас

....от ляво до десния завой...

Привет, хора,
Реших да направя тая анкета, защото при първата ми бременност сина ми от пети до девети месец беше уж момиче, а накрая излезе момченце! Very Happy Има ли и други като мен, които са говорили на корема в женски род, а от вътре са получавали яки ритници с индикации, че малкото човече не е доволно от обръщение с противоположно полово звучене? Wink
Тоя път не съм с никакви нагласи за бебето, което расте вътре в мен, важно е само да се развие нормално и да се роди по живо по здраво! Днес получих първото докторско "предположение" за пола на бъдещия член на семейството ни, но за сега ще си замълча, защото мисля да правя "тестове" на докторите и от тук нататък при всеки преглед ще ги питам какъв пол виждат и ще водя статистика в едно дневниче, да видим накрая ще има ли изненади?! Laughing
Като съм чела така, съм останала с впечатление, че като видят в началото момче и до края си остава момче, но видените в началото момиченца, често накрая се превръщат в момченца?! Дали има някаква истина в това, как мислите? Ще ми е интересно да си споделим мнения! Peace
Предварително ви благодаря, че ще отделите временце и ще се включите в анкетата! Hug
Хубава вечер от мен на всички!   bouquet
Цитирай

София

Докато бях бременна си мислех че нося момиченце /т.е. искаше ми се да е така/, даже веднъж сънувах че е момиченце.
Лекарката каза момче - резултата е видим  Love
Цитирай

Не, не се промени.
Цитирай

Пловдив

Беше момиче-стана момче.
Цитирай

София

От самото начало, до самия край си беше и си остана мъж! Very Happy
Цитирай

София

Докато бях бременна си мислех че нося момиченце /т.е. искаше ми се да е така/, даже веднъж сънувах че е момиченце.
Лекарката каза момче - резултата е видим  Love

И при мен така..само, че му видях пишката Laughing
Цитирай

София

Винаги съм искала първото ми дете да е момче. Живях с тази надежда първите 5 месеца от бременноста,  Praynig  като даже и име бях измислила. Е, в 20 г.с. на феталната морфология се видя че е девойка. И така до края винаги ми казваха че ще е момиче.  Smile
Цитирай

И двата пъти ми познаха на видеозона. Първият беше от Първата Световна ,а вторият 3D.
Цитирай

И двата пъти ми познаха пола. Не бих могла да гласувам , защото имам 2 деца от различен пол и не може да се гласува с повече от една опция в случая.
Много често се пускат анкети и могат да гласуват за едно дете само, аз не мога да избера, за кое от децата ми да гласувам.
Цитирай

София

Беше си момченце, такова си и остана  Laughing
Цитирай

кв.Изток

И при мен Peace
Цитирай

Беше си момченце, такова си и остана  Laughing

И нашето Smile
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

От на4алото беше мом4е и познаха Love
Цитирай

Монреал

От самото начало, до самия край си беше и си остана мъж! Very Happy

Мдаа, и при нас така.  Laughing
Цитирай

София

При мен до 2 седмици преди да родя беше момченце. Родих момиченце Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 170 отговора