Маратонки за ТЕНИС за червен корт - търси се?

  • 9 181
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 877
Търся маратонки за тенис за червен корт за мъжа ми и сина ми (8 г.).
Препоръчайте ми марка и откъде да ги взема? Честно предпочитам от чужд онлайн магазин (ЕС и дори САЩ) или ebay, че изобщо ни е кът времето за ходене по магазините.

STAN SMITH готини ли са? http://www.laredoute.fr/Search/SearchResults.aspx?SearchType=Att … AttributeValue=43

А за детето?

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 204
Аз също купувам за сина ми от чужбина, но като пътувам. Не съм поръчвала. Иначе в SLS продават на FILA, и в Nike има. Аз винаги съм купувала Nike, но последнита са ни BABOLAT, много са леки.

# 2
  • Мнения: 4 877
Благодаря!
а нещо като модел да ми кажеш, който да е 100% за червен корт?
Освен по-гладка подметка, трябвало и ръбовете да са по-заоблени.

Ние също сме с много маратонки, но нещо не са напълно подходящи. Иначе предишните на мъжа ми бяха на FILA, сега има на Nike и макар че според мен са си ОК, не става ли за червен корт. А иначе от SLS също сме купували и това, което бяха ни препоръчали, се оказа, че не става.

А за детето толкова трудно му намирами подходящи - аз затова питам и за чужд онлайн магазин, направо да ги поръчвам.
Като ходя тук по хубавите спортни магазини все попадам на "консултанти" с познания далеч по-малко и от моите  Simple Smile и като започнат да се питат един-друг и да си съставят работеща "обосновка" спрямо това, което имат, ме убиват направо.

А иначе на тези STAN SMITH отдавна съм хвърлила око.

# 3
  • Мнения: 4 877
пак да попитам - да ми препоръчате маратонки за тенис за червен корт за нашия татко и батко (8 г.)?

# 4
  • Мнения: 797
Погледни тук:
http://www.tennis-warehouse.com/
А относно тези Стан Смит-това си е Адидас, и то за ходене Sunglasses

# 5
  • Мнения: 4 877
Мерси, сега ще ги погледна  Simple Smile

А за Стан Смит - наистина не съм ги заглеждала досега наживо. Не знам, в инфото към тях, акцентират точно на това.

Случайно да си наясно какво като марка и модел да гледам?  Embarassed

# 6
  • София
  • Мнения: 2 871
Серджо Течини  Peace

# 7
  • Мнения: 4 877
мерси, дори като марка ми харесва. Simple Smile
Нещо не ги откривам в сайта, който ми даде nadia23. Ще видя и през ибей-а. А някакъв модел?

А иначе за червен корт такава подметка ли трябва да бъде http://www.tennis-warehouse.com/descpageLOTTO-LCMJR.html - на вълнички?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 871
Просто не трябва да са големи грайферите, защото ореш корта Wink  Не е фатално важно. Аз съм играла с подобен грайфер /като снимката която си дал/ Много ми беше удобно.

# 9
  • Мнения: 4 877
Ами аз не знам вече - ех, този тенис.  Simple Smile Все нещо не улучвам, какво купувам. Скоро купувах пак маратонки за тенис, но те били за тенис, ама не за червен корт.  Simple Smile

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 23:49 от Джон Ночев

# 10
  • Мнения: 1 426
за червено, може да се играе с вълнички, но тези са си за клей специално http://www.nextag.com/clay-court-shoes-tennis

# 11
  • Мнения: 4 877
3m, благодаря! Просветна ми  Simple Smile.

Тук в БГ продават ли се някъде такива маратонки?
Аз наистина предпочитам онлайн, но не  изключвам напълно и софийските магазини. Не само, защото ми е по-лесно онлайн да поръчам, но като знам как се обикаля, за да се намери нещо в БГ и аха намериш, оказва се, че точно номерът, който търсиш, го няма. Да не говоря пък с детксите неща как !
Така че ако се сещаш къде все пак се продават такива маратонки за татковци и батковци, сигурно веднага ще се изстреляме натам.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 426
естествено че се продават, но точно къде в момента не мога да ти кажа, отдавна не съм се пускала по магазините
гледай на модела за тенис след името му да пише СС (клей корт) и така най-лесно можеш да се ориентираш дали стават или не.
Лото-  в спорт Депот, Адидас, Нике в съответните магазини, Уилсън на ъгъла на Фр.Нансен и Евлоги Георг., Хед - до завод Витоша.

# 13
  • Мнения: 4 877
естествено че се продават, но точно къде в момента не мога да ти кажа, отдавна не съм се пускала по магазините
гледай на модела за тенис след името му да пише СС (клей корт) и така най-лесно можеш да се ориентираш дали стават или не.
Лото-  в спорт Депот, Адидас, Нике в съответните магазини, Уилсън на ъгъла на Фр.Нансен и Евлоги Георг., Хед - до завод Витоша.


мерси много. Май първа спирка ще са ни Спорт Депо. Аз бях оня ден, но пак ще отида. Поне знам какво да търся.
Много е кофти - хем аз не знам, хем и продавачите не знаят - може би затова за по-лесно ми казват, че нямат такова "нещо".
Страхотна помощ - наистина! Благодаря, 3m!

# 14
  • Мнения: 1 426
 успех
забравих и за магазина на Принс на Никола Вапцаров
пиши ако намериш, че и на мен ми предстои омразния тур 

Общи условия

Активация на акаунт