Места за почивка в Равда

  • 22 198
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 236
В Равда ходихме преди 2 години,тогава тъкмо пускаха хотел св.никола.Отседнахме там,още нямаше телевизори,въпреки че като резервирахме казаха че има.Иначе други забележки нямам към хотела.Плаж-незнам на кой от двата сме попаднали-беше пренаселен,малък и много мръсен.Ходихме на плаж в Несебър.Нямам намерение пак да летуваме в Равда,не бих казала,че цените са кой знае колко по-добри,като сметнеш пътуването всеки ден и паркинга....А и развлечения няма много (поне тогава нямаше).Това си е  лично мнение.

# 46
  • Мнения: 248
И ние заминаваме тази седмица на Равда. Резервирали сме ето тук апартаменти:  http://www.aurelia-bg.com/ Дали някой има мнения за там? Ние ще сме три семейства с 4 деца на възраст от 3 до 6 години. Малко ми е притеснително, тъй като съм видяла местота само по интернет, а не на живо... Споделете мнения, моля Ви.

# 47
  • София
  • Мнения: 545
Просто е пренаселено,  ама наистина пре  Sick

# 48
  • Мнения: 800
И ние се ориентирахме към Равда тази година. Ходила съм като дете на лагер там, но пичти нищо не помня оттогава. Сега съм си харесала квартира до плажа (от интернет я намерих) и се притеснявам малко, ама дано на децата да им хареса. Резервирах я, ако някой има впечатления - къщата на е на ул. Черноморска 11, моля ви споделете - с две деца ще сме на 4 и на 1 г.
И друго питане как ги мерят тия метри до плажа - по въздух ли? Докато търсех в нета навсякъде пише "на 20 м. от плажа", "на 50 м. от плажа" и т.н. останах с впечатлението, че всички къщи са около плажа??!??

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
I_N, ние също бяхме в хотелчето точно след като го отвориха и в нашата стая си имаше телевизор  newsm78 Може да не са имали достатъчно за всички  Mr. Green Но сега вече всичко е готово в хотела, има климатици и басейн в задния двор. Не е огромен вярно, но е достатъчен.
Тъй като сме с децата, основното забавление е на плажа, ходим сутрин рано, после спим, после пак сме там до късно...И лунапарка вечер, и разходки с влакчето от Несебър до Слънчев бряг...Така си изкарваме ние..Тази година мислим да пробваме и Аква парка, понеже баткото се кефи на всякакви занимания свързани с вода...

# 50
  • Мнения: 1 180
Миналата година бяхме в Равда - наши познати бяха в хотел "Капри", а ние в съседство - комплекс от апартаменти с басейн и хубава градина. Хранехме се в ресторанта на "Капри" - е, по-вкусни манджи на българското море не съм яла! Отидох там доста скептично настроена, обикновено почиваме на по - "лъскави" места Mr. Green, но бях много доволна. С двете деца бяхме в 3-стаен апартамент /едната стая не я ползвахме/, плажа беше точно през една пътечка, надолу по едни малко стръмни стълби /това беше единствения минус/. Плажа си беше спокоен. Мисля второто моренце това лято пак да сме там.

# 51
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Запис и аз.Все още се двоумя между Обзор и Равда.Преди години съм била в Обзор и ми хареса.Сега сме с малката и ми се иска да сме на по спокойно местенце.Миналата година бяхме в Ахтопол ,но не ми хареса.В Равда не съм ходила досега и събирам мнения.Харесах си две хотелчета-Албатрос и Краси.Спира ме това,че плажа бил доста малък и пренаселен.

# 52
  • София, България
  • Мнения: 5 595
Здравейте,
връщам се с пресни новини за Равда. Бях в Слънчев бряг 4-5 дена и успях да се пласирам и към Равда.
Доста е оживено и готино  Peace
плажът - засега чист.
Храната в Панорама - отлична както винаги  Peace
Храната в Чучура - толкова любим на всички ресторант е с порции на половина  Close и не така вкусна както например миналата година късната есен. Честно казано се разочаровах. Не може 1 нещо , поръчано в 2 последователни дни да има съвсен различен вид  ooooh! И не готвача е същия само че сезона официално почна на 2ия ден  Shocked
Точно срещу Чучура обаче са открили пицария с пещ на дърва! Страхотни пици, но докога незнам, така че побързайте  Mr. Green Лошото е че явно имат 1 пицар и работи само вечер.

 

Общи условия

Активация на акаунт