Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 11 апр. 2008, 22:32 ч.
  • Преглеждания  826  Мнения  6  Онлайн  1
Отговори
  • Варна
Мами, знам че някои от вас работят там или имат лични връзки и може да помогнат. На телефоните на Бурлекс, които са на сайта им никой не отговаря, дори на един от номерата казват, че не съществува, магазина им на Отец Паисий също го няма, как да се свържа с тях?

Реклама
# 1
  • Варна
ако знаеш името на фирмата или булстата, може да намерим нещо   Wink

# 2
  • London, baby
запис

# 3
пусни ЛС на ета

# 4
Мами, знам че някои от вас работят там или имат лични връзки и може да помогнат. На телефоните на Бурлекс, които са на сайта им никой не отговаря, дори на един от номерата казват, че не съществува, магазина им на Отец Паисий също го няма, как да се свържа с тях?

Освен на ул.Отец Паисий май още един магазин за мебели Бурлекс  имаше и някъде до Историческия музей или бъркам ???

# 5
  • Варна
Магазина на Отец Паисий е в ремонт още, звъннете на телефон 504160 или 0885 008530.

# 6
  • Варна

Освен на ул.Отец Паисий май още един магазин за мебели Бурлекс  имаше и някъде до Историческия музей или бъркам ???

бъркаш

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт