Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 229 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Мами, знам че някои от вас работят там или имат лични връзки и може да помогнат. На телефоните на Бурлекс, които са на сайта им никой не отговаря, дори на един от номерата казват, че не съществува, магазина им на Отец Паисий също го няма, как да се свържа с тях?
Цитирай

Варна

ако знаеш името на фирмата или булстата, може да намерим нещо   Wink
Цитирай

London, baby

запис
Цитирай

пусни ЛС на ета
Цитирай

Мами, знам че някои от вас работят там или имат лични връзки и може да помогнат. На телефоните на Бурлекс, които са на сайта им никой не отговаря, дори на един от номерата казват, че не съществува, магазина им на Отец Паисий също го няма, как да се свържа с тях?

Освен на ул.Отец Паисий май още един магазин за мебели Бурлекс  имаше и някъде до Историческия музей или бъркам ???
Цитирай

Варна

Магазина на Отец Паисий е в ремонт още, звъннете на телефон 504160 или 0885 008530.
Цитирай

Варна

Освен на ул.Отец Паисий май още един магазин за мебели Бурлекс  имаше и някъде до Историческия музей или бъркам ???

бъркаш
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.