искам бебе след желан аборт

  • 3 098
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравеите мили дами аз сам мими. ве4е сам госпожа от 15 дена  Heart Eyes от 4 месеца искаме да си направим бебе и нищо за сега .сапругьт ми казва че всичко ще е ОК,но аз имам притеснения,защото на 18 год сам правила един аборт и то желан .тогава бебето се случи само от един пат и без планове и следене на уволации и тн.А сега правим всичко по силите си да забременея и нищо. вече се чудя дали не ми има нещто след този аборт.моля ви кажете ми какво да правя .Толкова мн. искам да си имаме бебче
 Cry

# 1
  • Мнения: 122
Ами направи си изследване.   
Ще си имате бебче...   bouquet

# 2
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Не се притеснявай.Много жени от пренапрежение не могат да забременеят...успокой се и се остави на съдбата...не брой не смятай.Правете си секс редовно и много желание и ще се получи.
За твое успокоение може да отидете и на изследвания, но смятам че това не е толкова необходимо....обикновено такива се правят след 1-2 години безплодие.
Успех в бебеправенето!   bouquet

# 3
  • Мнения: 592
Много бързаш, хубавите работи стават бавно и с мерак! График няма! Ще, ще!

# 4
Мила не се тревожи,без мислено е.Няма жена която да не е правила аборт през живота си,независимо от причината,така че това е нормално.
Въпроса сега е да не се вманиачаваш,да не ревеш и да не се тръшкаш,защото така няма да стане,от опит ти го казвам.Моята история е следната:бебе правим от юли 2007,голямо тръшкане и мъка и изследвания всякакви.Стана февруари 2008,но завърши зле поради грип.Затова ти казвам карай спокойно и ще стане бъди сигурна в това.  bouquetуспех  bouquet

# 5
  • Мнения: 421
4 месеца не са толкова много. Не го мисли толкова. Ако до няколко месеца нестане тогава почни да се притесняваш. За твое успокоение отиди на преглед и без това е хубаво поне веднъж годишно да се посещава гинеколог. Имам много познати, които са правили аборт пожелание и след това са забременявали по естествен начин.
Няма жена която да не е правила аборт през живота си,независимо от причината,така че това е нормално.
Е такава глупост пък за първи път чувам!

# 6
  • Мнения: 92
4 месеца опити не са много време,а да кажеш че имаш проблем и бебето нестава.
Нестава изведнъж,на някои жени е нужно повече време,при някой става от раз.Можеш да посетиш гинеколога ти ,нека  да ти пусне като за начало МБ и да те прегледа на ехограф.Наблегннете на дните около ову-то ти и успеха няма да закъснее да дойде.Успех!


Мила не се тревожи,без мислено е.Няма жена която да не е правила аборт през живота си,независимо от причината,така че това е нормално.

Нито подходящ израз,нито подходящ емокотин намирам да изрязя възмущението си! ooooh!


Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 09:17 от tsvetelinka

# 7
  • София
  • Мнения: 3 789
Няма жена която да не е правила аборт през живота си,независимо от причината,така че това е нормално.
Е това вече не ми го побира акъла? Thinking #Crazy
Откъде си толкова осведомена? Мога да ти посоча поне дузина такива в момента, в смисъл, отгледали вече деца, радващи се на внучета, все близки......
Пълна измишльотина! Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 2 309
Само едно искам да те помоля,не си слагай обеца на ухото заради аборта!
Може би,антиаборт кампанията те кара да се усещаш виновна...
Проблеми може да има при съпруга ти,може да не уцелвате точният момент...причините са десетки,но не може да се гадае!
Желая ти успех и дано скоро се похвалиш!

Цитат
Няма жена която да не е правила аборт през живота си,независимо от причината,така че това е нормално.
Ти нормална ли си!?!?!? Shocked

# 9
  • Мнения: 2 270
Само едно искам да те помоля,не си слагай обеца на ухото заради аборта!
Може би,антиаборт кампанията те кара да се усещаш виновна...
Проблеми може да има при съпруга ти,може да не уцелвате точният момент...причините са десетки,но не може да се гадае!
Желая ти успех и дано скоро се похвалиш!

Цитат
Няма жена която да не е правила аборт през живота си,независимо от причината,така че това е нормално.
Ти нормална ли си!?!?!? Shocked


Няма какво повече да добавя!
Успех Peace

Относно изказването на gvsm  - за лекар си, но не АГ! #Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 1 247
Към авторката-много е рано още да се тревожиш, както са ти казали другите-успокой се и всичко ще е наред. Ако аборта е направен качествено и не е имало усложнения след това, не мисля че имаш повод за притеснения. Разбира се хубаво е да си направиш необходимите женски профилактични изследвания, най-малкото защото планувате бебче!
А по отношение на следното:
Няма жена която да не е правила аборт през живота си,независимо от причината,така че това е нормално.
....сигурно за доста момичета, които пишат тук и мечтаят за бебе всеки миг от живота си, събуждат се и заспиват с единствената мисъл, кога ще видят прословутите две чертички на теста за бременност-можем да кажем, че в такъв случай просто не са "жени".

# 11
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Няма жена която да не е правила аборт през живота си,независимо от причината,така че това е нормално.

Искренните ми съжаления, ако обкръжението ти е такова...но мнението ти е МНОГО погрешно...има страшно много жени които НЕ СА  правили аборт.

# 12
  • Мнения: 3 988
Няма жена която да не е правила аборт през живота си,независимо от причината,така че това е нормално.

Достатъчно момичета са взели отношение, изказвайки мнение към цитираното изречение, но просто не можах да се стърпя и да пропусна да не се присъединя към тяхното мнение. Това изречение е просто недомислено.
Има много жени, които не са правили аборт и аз съм една от тях.

Към момичето, пуснало темата: Не се паникьосвай, както вече са те посъветвали. Консултирай се със специалист, направи някои рутинни изследвания, мисли позитивно и ще се случи. Само не се отчайвай. Някои като мен чакат с години, 4 месеца са нищо. Повярвай ми... и успех! Simple Smile

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 20:26 от cubbit

# 13
  • Мнения: 125
.Няма жена която да не е правила аборт през живота си,независимо от причината,.
:

Аз не съм правила аборт.Имам три бремености и три деца.
Успех на авторката.  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 054
Аз може да не мога да посоча поне дузина дето не са правили... ама .. аз май не съм.. или ако съм никой не  ме е поканил..  Laughing newsm78
Познавам точно 3 за които знам обаче, че са правили аборт.. едната дори странно ги редува.. аборт, ражда момиче, аборт, ражда момче и после 7 аборта ... Съдба какво да правиш.
Колкото до авторката на твое място до сега и аз да се чудя какво ми е, но пък ясно осъзнавам, че трябва поне година да мине, че да се тревожиш. Ние опитваме от този месец и по мен си виждам колко се вглеждам във всичко вече. Спокойна бъди и ще си дойде на място всичко  Peace Praynig

Общи условия

Активация на акаунт