Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 апр. 2008, 09:53 ч.

Мляко с ориз

• 602
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
Откога мога да давам мляко с ориз? Бебето ми е на 1 годинка  Simple Smile

# 1
  • СВИЩОВ
Вече може да даваш,друг е въпросът дали детето ще го хареса.Синът ми обича да яде ориз,яде млечни кремове ,но мляко с ориз така и не се научи да яде - всеки път го плюе.

# 2
  • София
мисля,че може вече Peace

# 3
Запис  Hug

# 4
  • София
Може да се дава след 8 ияв месец но с адаптарино мляко,а след годинка мисля и с друго!

# 5
  • София
Вече може. След 1 г. може да се дава прясно мляко, и в кремове, и за пиене.

# 6
може. аз дадох преди месец два с АМ но не го хареса много. Като почне нормално мляко ще пробвам пак.

# 7
  • София
Да използвам темата и да помоля някой да ми каже как се приготвя това чудо на кулинарията? Аз го ненавиждам от дъното на душата си, защото като дете много ме караха да го ям. Но пък дъщеря ми има право да опита и дори да хареса неща, които аз не ям. Та мисля да й предложа, ако помогнете с идея. Peace

# 8
  • Стара Загора
Аз още не съм давала  Thinking

# 9
  • Бургас
може да даваш.

# 10
  • Бургас
Да използвам темата и да помоля някой да ми каже как се приготвя това чудо на кулинарията? Аз го ненавиждам от дъното на душата си, защото като дете много ме караха да го ям. Но пък дъщеря ми има право да опита и дори да хареса неща, които аз не ям. Та мисля да й предложа, ако помогнете с идея. Peace
Сваряваш ориза и после слагаш млякото, а някой пък варят ориза директно в млякото.
Хубаво е млякото също да е сварено, а ако е домашно задължително.

# 11
  • София
Ето тук има споделен опит за приготвянето на мляко с ориз: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=103458.0

# 12
  • София
Направих му мляко с ориз и много го хареса.  Grinning Редовно ще му приготвям..

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт