Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Откога мога да давам мляко с ориз? Бебето ми е на 1 годинка  Smile
Цитирай

СВИЩОВ

Вече може да даваш,друг е въпросът дали детето ще го хареса.Синът ми обича да яде ориз,яде млечни кремове ,но мляко с ориз така и не се научи да яде - всеки път го плюе.
Цитирай

София

мисля,че може вече Peace
Цитирай

Запис  Hug
Цитирай

София

Може да се дава след 8 ияв месец но с адаптарино мляко,а след годинка мисля и с друго!
Цитирай

София

Вече може. След 1 г. може да се дава прясно мляко, и в кремове, и за пиене.
Цитирай

може. аз дадох преди месец два с АМ но не го хареса много. Като почне нормално мляко ще пробвам пак.
Цитирай

София

Да използвам темата и да помоля някой да ми каже как се приготвя това чудо на кулинарията? Аз го ненавиждам от дъното на душата си, защото като дете много ме караха да го ям. Но пък дъщеря ми има право да опита и дори да хареса неща, които аз не ям. Та мисля да й предложа, ако помогнете с идея. Peace
Цитирай

Стара Загора

Аз още не съм давала  Thinking
Цитирай

Бургас

може да даваш.
Цитирай

Бургас

Да използвам темата и да помоля някой да ми каже как се приготвя това чудо на кулинарията? Аз го ненавиждам от дъното на душата си, защото като дете много ме караха да го ям. Но пък дъщеря ми има право да опита и дори да хареса неща, които аз не ям. Та мисля да й предложа, ако помогнете с идея. Peace
Сваряваш ориза и после слагаш млякото, а някой пък варят ориза директно в млякото.
Хубаво е млякото също да е сварено, а ако е домашно задължително.
Цитирай

София

Ето тук има споделен опит за приготвянето на мляко с ориз: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=103458.0
Цитирай

София

Направих му мляко с ориз и много го хареса.  Very Happy Редовно ще му приготвям..
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.