чудо за премахване на черни точки

  • 4 618
  • 48
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 276
Момичета не е истина какво открих Laughing купих си лепенки за махане на черни точки-аз имам доста по носа- и щях да падна-Действат Laughing

Слагаш лепенката, престоява 15 мин и после при махането вси4ки 4ерни то4ки са по самата лепенка. пробвала съм какво ли не-лосиони, крем4ета ,но като това 4удо няма.

Купих лепенките от аптеката на ХИТ в Младост 3-казват се PURE DERM. Дано помогна на доста мацки с моя проблем Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5 362
Браво! Peace
Аз отдавна ги гледам по аптеките,но отзиви не бях чувала за тези лепенки.Може и да ги пробвам някой път,макар че козметичката ми върши хубава работа Wink

# 2
  • Мнения: 647
  bouquet
И аз незнаех .Но аз съм си задръстена по рождение  Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 59
ауу дано наистина да има ефект от тях ще ги потърся...

# 4
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз съм ползвала такива лепенки, но на Нивеа мисля, че бяха и наистина "изваждат" черните точки по носа  Peace

# 5
  • Мнения: 2 211
Каква е цената?

# 6
  • Мнения: 7 474
Като тези на Нивеа ли са?

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 276
Предполагам 4е са като на Нивеа-  Grinning
Purederm-a струват 5 лева Peace

# 8
  • Мнения: 6 607
Ползвала съм такива на няколко марки ,дори и да махат нещо не могат да се сравнят с козметика.

# 9
  • Мнения: 994
Еее супер!Аз съм ползвала такива лепенки, но не  в България и като се върнах тук на няколко места съм питала, а ме гледаха странно и реших,ч е изобщо не се предлагат и се отказах  Crazy раздам се, че ги има и ще си взема още утре! Колко броя са в опаковката?

# 10
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 548
Аз съм ползвала до сега на Нивеа и на още 1 марка, но не помня името. Не знам може грешката да е в моя телевизор, но според мен спазвам процедурата както трябва и ... нищо.Sad

# 11
  • Мнения: 3 641
Брех, какво е това чудо.  Simple SmileЩе взема и аз да пробвам,дано ги има и по другите аптеки.
И все пак каква е правилната процедура?

# 12
  • Мнения: 776
Ползвала съм на Нивеа, на мен не ми помогнаха Naughty, но ще пробвам и препоръчаните от авторката. Може пък да са добри! Peace

# 13
  • Мнения: 2 199
 smile3508
Леле ако е истина  Party
a за 5 лв колко бройки?

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 19:33 от Айля

# 14
  • София
  • Мнения: 10 858
Брех, какво е това чудо.  Simple SmileЩе взема и аз да пробвам,дано ги има и по другите аптеки.
И все пак каква е правилната процедура?

Специално тези на Нивеа се ползват в/у мокра кожа, отгоре залепваш лепенката и стоиш докато изсъхне. След това отлепяш и черните точки остават по нея. Много са смешни.  Mr. Green Стърчат като таралежчета  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт