Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Момичета, може би си спомняте преди години (преди 1989 г) имаше едни водни ваденки за стъклени чаши, които лепихме по плочките в банята и чашите. Някои да е попадал на производител или вносител? Племенниците ми са полудяли по тях. Преди седмица, докато разчиствахме тавана, открих такива. Хлапетата ги изпоналепиха по чашите и сега като паленца питат за още... А аз им обещах,  мислейки че  лесно ще намеря, но нищо не намерих по магазините, освен великденските  newsm78
« Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 20:55 от karmelita »
Цитирай

София

Виж тук и тук. Дано да ти свърши работа.  bouquet
Цитирай
Страхотно, сега ще разгледам линкчетата.
Не смятах, че е нещо толкова неоткриваемо, но над час търсих в нета.
 Благодаря  bouquet
Цитирай

Сещам се за тези ваденки  Crazy
Баба ми работеше в едно предприятие за тенджери, чинии и т.н и имахме доста от тези лепящи се картини  Crazy
Цитирай
Аха... на нас ни бяха подарили едни страхотни рози...
Залепихме роза на една дъска за рязане на хляб (нова естествено), пирографирахме Bulgaria и я лакирахме... красота.
Това е подарък за едно тяхно приятелче, което е в чужбина ...  bowuu
Цитирай

Sofia

Сещам се за тези ваденки. Бях ги налепила по плочки, чаши тенджери където ми паднеше. Сега като си помисля, че дъщеря ми може да налепи такива в банята например ми става лошо.
Цитирай
Сещам се за тези ваденки. Бях ги налепила по плочки, чаши тенджери където ми паднеше. Сега като си помисля, че дъщеря ми може да налепи такива в банята например ми става лошо.

Ние вече ги налепихме  Hug На мъжо може и да му е прилошало, ама си мълчи   Thinking
Цитирай

Когато се нанесохме в новото жилище и облепих всички плочки в душ-кабината със светещи тюленчета, китове и т.н. Оттогава имам одобрени от мъжа ми места, на които мога да лепя стикери. Това е белег на соц-децата.  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.