Отзиви за противозачатъчни milligest

  • 39 938
  • 105
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Момичета някой използвал ли ги е?На мен вчера лекарката ми ги препоръча като нови и много добри,но първо да попитам и вас !

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 53
И на мен миналата седмица, като бях на преглед, гинеколога ми ги препоръча, приготвила съм си първата опаковка и на края на месеца започвам да ги пия. Каза, че били нови и максимално леки, каквото и да означава това. Ще пиша като изпия първата опаковка  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 59
 Simple SmileА цената каква им е?Азоще се чудя да пия ли противозачатъчни или не,ама като се сетя че ще ми спестят бая болки и май ще ги взема и аз Peace

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 53
На мен тази първа опаковка ми я даде гинеколога, имаше мостра в себе си и ми я подари  Embarassed Така че и аз не знам колко струват, рових се тук там, но не намерих каква им е цената. И мен ме интересува, ще проверя в аптеката и като науча ще ти кажа.

# 4
  • Мнения: 59
 Simple SmileКупих ги за 17,60лв #Crazy,и ми се струва че са по скъпи от другите,но щом докторката ми ги препоръчва,явно има за какво.Пия ги 4 дена,за сега всичко е нормално...

# 5
imat li milligest i chloe ednakvo deistwie,osven kato kontraceptiv a i kato sredstwo pri hormonalen disbalans.Za tezi milligest nikakva innformaciq ne mojah da namerq.A ginekologa mi predloji da si izbera chloe ili milligest Rolling Eyes  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 6
Da i na men mi gi preporucha genekolojkata, kaza 4e bili mn dobri hem za predpazvane hem za regulirane na cikula ...... izpih ve4e edna opakovka, no vse o6te nemoga da precenq dali sa dobri,zatova i az popadnah tyk pri vas, za da razbera ne6to.....no qvno naistina sa mn novi i nikoi nemoje da kaje kakuv e rezultata ot tqh Simple Smile

# 7
и на мен ми ги предписа гинеколог защото имам поликистоза,но не можах да ги намеря по аптеките.задължително ли е да се започне контрацептива до 2я ден от появата на кървенето(цикъла)?

# 8
здравейте,и на мен ми бе препоръчано същото контрацептивно лекарство,след неуспешен опит за лечение с диане 35(не ми спря кървнето около 2 седмици),но по-скоро заради акне.много бих искала да чуя отзиви,тъй като от доста време се старая да се преборя с този проблем и до днес не мога да намеря адекватно решение.

# 9
  • Мнения: 5
Момичета спрете с тези таблетки.Има по-ефикасни и много по-безвредни начини да се предпазите от нежелана бременност,а в допълнение и инфекция с папиломен вирус.Опитайте и вижте колко добър ефект в това отношение има Фарматекс.Той действа само във влагалището,не вреди на организма и най-вече от него не се пълнее.Няма да останете разочаровани. Simple Smile

# 10
Zdraveite macki!Az za prav pat vi pish, zashtoto niamam oshte dechica i temite vav foruma sa chesto svarzani s tiah,no vi sledia dosta chesto i smiatam, 4e foruma e super.Az za treti pat se probvam da pia protivoza4ata4ni, zashtoto ginekolojkite ne mi praviat test za tova kakvi protivozachatachni sa podhodiashti za men.Predpolagam,4e tova e dosta 4esto sre6tano iavlenie.3 neuspeshni opita imam s Diane 35, Logest i Regulon, no mi be6e tolkova zle ot tiah,4e ne gi dopih daje do kraia.Napravo ujas.Nervite me tresiaha, leko karviah ot tiah, abe prosto neshto ujasno. I sega pia milligest dosta trudno se namirat,4e sa novi, struvat ot 11 do 17 leva v zavisimost ot aptekata.Mnogo sa leki i sam mnogo dovolna ot tiah. 3ta opakovka pia.Nikakvi problemi niamam.
No kato savet ot men piite hap4eta samo kogato razberete koi protivoza4ata4ni sa podhodiashti za vas.Ne badete opitni zai4eta.
Do skoro mili dami.   
  bouquet

# 11
  • Мнения: 423
И на мен ми ти препоръчаха като нови и добри хапчета. Три дни ги пия и немога да се оплача, но то си е и рано още де Wink досега съм пила Логест, Жанин и сега Милигест(купувам ги за няма и 12лв.). Проблема ми с първите беше следния с Логест имах проблеми с кожата, а с Жанин ми зацапваше 5-6 дни преди да съм свършила опаковката.
Много се надявам с Милигест всичко да е наред!

# 12
  • Мнения: 29
Здравейте,

може ли някоя от вас, която пие тези хапчета от по дълго време да сподели как се чувства и дали има негативни ефекти. Предстои ми да започна да ги пия и искам да събера информация. Благодаря.

# 13
  • Мнения: 530
Здравейте, мами! Пия Милигест от около приблизително половин година вече. Изключително доволна съм. Нямам зацапване като при другите хапчета, нямам проблеми с кожата и теглото. Наистина доста трудно се намират в аптеките. Аз си ги купувам за 11 лв.

# 14
ako nqkoi e pil pove4e vreme milligest neka da mi pi6e dali ima nqkakvi otzivi za tqx.za6toto az gi piq pove4e ot polovin godina i v posledno vreme kato izpiq i poslednoto xap4e ,i sled kato mi svar6i cikala zapo4va mnogoda me boli glavata.nqkoi moje li da mi kaje dali e imal takav problem.predvaritelno blagodarq. Party..

Общи условия

Активация на акаунт