Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София, на брулени хълмове

Здравейте!
Родих преди 3 седмици и коремът ми жече изглежда почти както преди - само че това е само привидно, всъщност коремът се прибрал, но кожата е още отпусната и ми се ще да й "помогна" да стане по-бързичко стегната както преди. Та питането ми е знаете ли колко време след раждане мога да почна да правя гимнастика и по специално коремни преси? (Родих нормално и много леко, така че отдавна съм се възстановила след раждането, но с физически натоварвания гледам да не се занимавам още, а може би вече няма нужда да се пазя  Rolling Eyes)
И второто ми питане е можете ли да препоръчате крем за стягане, с който да си мажа корема?
Благодаря предварително   bouquet
Цитирай
ne mislq 4e korema moje da se prebere po nqkakav na4in sled razdane spored men tova zavisi ot elasti4nostta na kojata toi ili se prebira sam ili ne no ako nqkoi e uspql da da go prebere po nqkakav na4in 6te se radvam ako go spodeli s nas smile3523
Цитирай

Старата столица

Споделям ти моите начини,които имаха ефект:
Веднага след раждането започнах да нося стягащ колан.Родих като теб,бързо се възстанових и ходех редовно на фитнес.Аз имах като цяло доста килограми за сваляне,не само корема ми беше проблем Wink За козметика - не съм ползвала кой знае какво-маслото на Икаров против стрии,и на Дева стягащия крем.Ако не можеш да отделяш време за тренировки в зала,прави коремни преси вкъщи и върти обръч.Но редовно,без да пропускаш и ден!За храненето не мога да ти кажа нещо специално че съм яла или не-падам си чревоугодник и това с диетите не ми е в стихията.За това предпочитам на наблягам на спорта.Но ти си прецени-ако можеш да се лишиш от лакомства,мазнини,тестени-да,защо не,ефекта ще е по-бърз и по-добър.
  bouquet Успех!
Цитирай

in my dreams

Нели,щом се чувстваш добре,може да тренираш Peace
Цитирай

Пловдив

малко идеи за упражнения и други полезни неща
Цитирай

София, на брулени хълмове

Благодаря много за отговорите   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.