Карлово и Сопот - Великденска тема

  • 7 925
  • 223
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 143
Наистина тук е много по-добре. С удоволствие ще се эапозная с вас, много е хубаво, че така се събирате, само да ми раэреши доктора. В Гърция живеем на о-в Крит. Мъжът ми е там, че трябва да изкарва пари, а аз си дойдох с децата. Друго си е да си вкъщи и сред поэнати, пък и мисля, че щеше да е трудно после/ живот и эдраве/  там да пътуваме с бебета до Атина в бълг. посолство да им оправяме документите.

# 31
  • Мнения: 844
Ти имаш още две дечица ли?

# 32
  • Мнения: 143
Да, имам 2 момчета. Мамита с близнаци, не се ли консултирахте и с някой в Пловдив? Аз ходих при Матеев, шефа на отделението по стерилитет в Окръжна. Той иска да направим серклаж, но ме е страх, не знам. А кога ви казаха какви са бебетата? Моите все не ги виждат добре и не знам на каква вълна да се настроя.

# 33
  • Мнения: 1 232
не, копирах го от отчетната
Маги, аз имам добри впечатления от Динева, тя ме прие когато получих кръвоизлив преди раждането. Ау, вече познавам доста гинеколзи, ако родя трето току-виж съм научила всички Mr. Green
Утре го дават вече хубаво време, т.е. може да проверим как е в синдикалния бирата Wink

аз не нямам добри впечатления,минаваше на визитация все едно е тръгнала да си разхожда новите обувки поглежда принебрежително все едно съм поредната ромка отшла да си изтърси детето за да получи помощи ,неееееее няма да стъпя при тази .Вижза Апостолова друго мога дакажа,но тя вече не е в отделението....
Синдикалния охааа само свиркайте Heart Eyes

# 34
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
ква е тая динева newsm78не я знам,докторите са само апостолова,минев и каменов другите не ми ги фали,щом аз не съм я чула значи не е кой знае кво Laughing

# 35
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бимбе, нали знаеш, че като се обадят за теб и после са много мили и ти обръщат специално внимание.  Щом съм събудила Минев в 2 през нощта и той й звъни на нея-наистина в този случай нещата стоят по-иначе Wink

# 36
  • Мнения: 1 232
Бимбе, нали знаеш, че като се обадят за теб и после са много мили и ти обръщат специално внимание.  Щом съм събудила Минев в 2 през нощта и той й звъни на нея-наистина в този случай нещата стоят по-иначе Wink
абсолютно те подкрепям така си е Peace

# 37
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Прогнозите за утре са слънчево време. Среща? Аз трябва да купя някакъв подарък за Лазар на Марти, и кошничка не съм купила, така че ще съм по центъра, свиркайте за кафенце на скайпа

# 38
  • Мнения: 3 360
Добре дошла на Маги и от мен!Смела мама Hug Peace
Днес  ще има вече разходка,а?То не че вчера нямаше,ама.... LaughingАйде  може и да се  видим днес из центъра Grinning

# 39
  • Мнения: 3 360
Бимбе,кога започват да цъфтят тези цветя-сакъзчетата де?И трябва ли да се прибират в по-студено време?

# 40
  • Мнения: 844
Пихте ли биричка beer2?

# 41
  • Мнения: 3 360

 smile3506
Никой не казва...... Laughing


Някой питаше за желирана боя за яйца...Има в магазина за лев на арапския мост Hug

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 18:43 от tutti

# 42
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
не,кафе пихме на дет маг

# 43
  • Мнения: 1 232

 smile3506
Никой не казва...... Laughing


Някой питаше за желирана боя за яйца...Има на магазина за лев на арапския мост Hug
аааааааа я издайте  ква е хаватастая боя и да идем да си купим ааааааа

# 44
  • Мнения: 2 343
Аз май не съм за тази тема Wink все още бебо не идва, но като видях Карлово реших да почета. Живея тук за постоянно от 2 години, преди това бях къде ли не.  Wink. Много хубава кошница!
Мами, весели и щастливи почивни дни  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт