РУСЕнска тема- 3

  • 23 491
  • 286
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 299
Хайде на новата тема.. Grinning

Линк към старата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=278981.280

# 1
# 2
  • Мнения: 772
Бебе,май трябва да сложиш линк и в старата тема..

# 3
  • Мнения: 706
някой ходи ли вече на цирк ,за да сподели впечатления?

# 4
  • Русе
  • Мнения: 1 155
От няколко теми насам ви изпускам. Този път няма  smile3508

# 5
  • Мнения: 4 406
Бебе,май трябва да сложиш линк и в старата тема..

ахъм!

# 6
  • Мнения: 14 133
Привет!!!!  Hug И аз да се запиша!!!  Laughing

# 7
  • Мнения: 9 776
Здравейте, русенки! Чудя се дали бихте могли да ми помогнете с информация? Разбрах, че в Трета поликлиника има 3D ехограф, където правят и запис на бебето. Прегледа струвал 50 лв. Въпросът ми е ако някоя от вас е ходила там дали трябва да се запиша предварително /едва ли има чак навалица/? И освен това сега съм в 16 г.с. Дали да изчакам поне 20 г.с. и тогава да отида, защото може сега да не се вижда всичко добре и да си дам парите на вятъра /става въпрос дали ще се вижда ако има някакъв проблем с бебето, пола и т.н./? Споделете за вас ако сте ходили там  в коя г.с. е било, какво сте видели и т.н. Предварително ви благодаря!

# 8
  • Мнения: 14 133
Слухове бродят, че в ІІІ-та д-ра Дуваджиев има 3д ехограф, но не съм убедена в точността на информацията.  Thinking

# 9
  • Русе
  • Мнения: 7 791
Слухове бродят, че в ІІІ-та д-ра Дуваджиев има 3д ехограф, но не съм убедена в точността на информацията.  Thinking

Има  Peace

# 10
  • Мнения: 219
Здравейте и от мен. За 3д в 3 поликлиника  - една дружка ходи и каза, че всичко се виждало много добре. И записи правел на бебо. Аз обаче ходих, когато ми се беше наложило в Тутракан  - и  там е 50 лв.
Имам питанка, мамички. Искам бебо като поотрасне да го запиша на плуване в Майчин дом, някой, ако има впечатления, моля да ги сподели.
Честита месечинка на бебе Катерина! Да е живичка и здравичка и много да радва мама Буми! Two Hearts

# 11
  • Мнения: 222
да май има при Дуваджиев, ама аз само като чуя името му и настръхвам. ако можеш върви в Тутракан или както при мен във Варна при доц. Балев, аз ходих в 19-та г.с., всичко се вижда, пол и т.н.

# 12
  • Мнения: 4 406
Честита месечинка на бебе Катерина! Да е живичка и здравичка и много да радва мама Буми

благодаря от сърце! Hug

# 13
  • Мнения: 5 577
 Grinning 3д ще слагат днес при д-р Узунова, в частният кабинет. Даже аз ще бъда първата прегледана пациентка на него, още докато го инсталират.  Flutter

После ще пиша веднага подробно.

# 14
  • Русе
  • Мнения: 278
Цоп  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт