Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора
Здр, моля споделете какво трябва да има в комплекта за изписване за бебо? Според мен има някои излишни работи,Споделете вашият опит. Thinking
Цитирай

Пловдив

Дрешки (според сезона) и леко одеалце.
Цитирай

София

Боди,ританки и блузка или гащеризон(което за мен е по-добрия вариант),
шапка,(ръкавички),пелена или одеялце.
Всичко друго според мен е излишно. Peace
Цитирай

Дрешки (според сезона) и леко одеалце.

Peace Дрешки  от глава до пети и одеалце за да му е комфортно на беб и да си го скриеш от любопитни погледи.
Цитирай

София

Дрехи според сезона, ръкавички, търлъчки (тип чорапчета), шапка, одеялце.
Цитирай

На седмото небе с мойте двама мъже!!!

Одеяло и няколко сладурски дрешки за обличането на бебето.аз имах в възглавничка към комплекта.
Цитирай

Бургас

Боди,ританки и блузка,шапка,ръкавички,пеленка или одеало,чорапки,терлички и аз към моя комплект имам възглавничка,но не съм я използвала,много е тумбеста.Общо взето е това,всичко друго вече е излишно,а и времето вече не е зимно,няма нужда от други работи.
Цитирай

Стара Загора

Одеяло и няколко сладурски дрешки за обличането на бебето.аз имах в възглавничка към комплекта.
Peace
Цитирай

Popovo

Боди,ританки и блузка,шапка,ръкавички,пеленка или одеало,чорапки,терлички и аз към моя комплект имам възглавничка,но не съм я използвала,много е тумбеста.Общо взето е това,всичко друго вече е излишно,а и времето вече не е зимно,няма нужда от други работи.
Цитирай

Аз лично ти препоръчвам да си вземеш от тези одеала, дето се закопчават - впоследствие ще ти върши страхотна работа за количката. Всъщност зависи кога ще се ражда бебо - ако е лятото, вероятно одеалото трябва да е по-тънко
Иначе - дрешки, каквито на теб ти харесват. Не е задължително да са в комплект за изписване в кутия, може сама да си ги комбинираш.
Цитирай

В някои комплекти има лигавници, според мен и те са необходими, защото бебета понякога връщат, да има човек с какво да му забърше устата Smile
Цитирай

Silvermoon

Peace
Цитирай

Brokenpromiseland

Не съм купувала специално комплект за изписването.Подбрах си сама дрешките според това което съм купила.
Имах подготвени (за ноември месец)... чораби, боди, ританки, гащеризонче, шапка,ръкавички,терлички  и порт бебе (одеало с тик-так копчета)
« Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 10:42 от мама_на_фъстъче »
Цитирай

София-Ливан

Peace
Цитирай

Варна

аз взех боди+гащиризонче+1 одеалце а да и шапчица...всикчо друго от комплекта ми беше излишно, защото бързо стана малко и дори не ги сложих
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора