Какво трябва да има в коплекта за изписване на бебо?

  • 2 242
  • 46
  •   1
Отговори
Здр, моля споделете какво трябва да има в комплекта за изписване за бебо? Според мен има някои излишни работи,Споделете вашият опит. Thinking

# 1
  • Мнения: 2 467
Дрешки (според сезона) и леко одеалце.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 296
Боди,ританки и блузка или гащеризон(което за мен е по-добрия вариант),
шапка,(ръкавички),пелена или одеялце.
Всичко друго според мен е излишно. Peace

# 3
  • Мнения: 92
Дрешки (според сезона) и леко одеалце.

 Peace Дрешки  от глава до пети и одеалце за да му е комфортно на беб и да си го скриеш от любопитни погледи.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 740
Дрехи според сезона, ръкавички, търлъчки (тип чорапчета), шапка, одеялце.

# 5
  • Мнения: 266
Одеяло и няколко сладурски дрешки за обличането на бебето.аз имах в възглавничка към комплекта.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Боди,ританки и блузка,шапка,ръкавички,пеленка или одеало,чорапки,терлички и аз към моя комплект имам възглавничка,но не съм я използвала,много е тумбеста.Общо взето е това,всичко друго вече е излишно,а и времето вече не е зимно,няма нужда от други работи.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Одеяло и няколко сладурски дрешки за обличането на бебето.аз имах в възглавничка към комплекта.
Peace

# 8
  • Мнения: 523
Боди,ританки и блузка,шапка,ръкавички,пеленка или одеало,чорапки,терлички и аз към моя комплект имам възглавничка,но не съм я използвала,много е тумбеста.Общо взето е това,всичко друго вече е излишно,а и времето вече не е зимно,няма нужда от други работи.

# 9
  • Мнения: 2 131
Аз лично ти препоръчвам да си вземеш от тези одеала, дето се закопчават - впоследствие ще ти върши страхотна работа за количката. Всъщност зависи кога ще се ражда бебо - ако е лятото, вероятно одеалото трябва да е по-тънко
Иначе - дрешки, каквито на теб ти харесват. Не е задължително да са в комплект за изписване в кутия, може сама да си ги комбинираш.

# 10
  • Мнения: 4 371
В някои комплекти има лигавници, според мен и те са необходими, защото бебета понякога връщат, да има човек с какво да му забърше устата Simple Smile

# 11
  • Мнения: 953
Боди,ританки и блузка или гащеризон(което за мен е по-добрия вариант),
шапка,(ръкавички),пелена или одеялце.
Всичко друго според мен е излишно. Peace

Peace

# 12
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Не съм купувала специално комплект за изписването.Подбрах си сама дрешките според това което съм купила.
Имах подготвени (за ноември месец)... чораби, боди, ританки, гащеризонче, шапка,ръкавички,терлички  и порт бебе (одеало с тик-так копчета)

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 10:42 от мама_на_фъстъче

# 13
  • Мнения: 941
Боди,ританки и блузка или гащеризон(което за мен е по-добрия вариант),
шапка,(ръкавички),пелена или одеялце.
Всичко друго според мен е излишно. Peace
Peace

# 14
  • Мнения: 1 919
аз взех боди+гащиризонче+1 одеалце а да и шапчица...всикчо друго от комплекта ми беше излишно, защото бързо стана малко и дори не ги сложих

Общи условия

Активация на акаунт