Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Дайте идея за някакви добри детски витамини за дъщеря ми,които са под формата на сироп.Сега пием Киди,но са отвратителни на вкус,а сигурно има и по добри.
Цитирай

Мулти Саностол.

Цитирай

Трудно ще намериш качествено мултивитаминозно сиропче, освен Киди. Единствената, според мен алтернатива е Мултисаностол.
Цитирай

Аз давам Апетон.
Цитирай

гр.София / Смолян

Добър е този витамин понеже съдържа пчелно млечице. Peace
На мен личната ми препоръча Фор Кидс каза че бил много добър.Но е малко скъпичък доколкото чух.Още не сме го пробвали.Иначе аз давам Саностол..Доволна съм.Малко го спрях и малкия се разболя веднага... ooooh!
Цитирай

.Иначе аз давам Саностол..Доволна съм.Малко го спрях и малкия се разболя веднага... ooooh!

Трябва да се правят почивки между шишетата.Като свърши, поне 1 седмица пауза и после другото.Така съм чувала, и педиатърката ми го е казвала.
Цитирай

гр.София / Смолян

.Иначе аз давам Саностол..Доволна съм.Малко го спрях и малкия се разболя веднага... ooooh!

Трябва да се правят почивки между шишетата.Като свърши, поне 1 седмица пауза и после другото.Така съм чувала, и педиатърката ми го е казвала.
Да така знам и аз. PeaceНие изпихме горе долу 1 шише..и сега уж почиваме. Whistling
Цитирай

PeaceМного е добър и е евтин.
Цитирай

И тук, и там, навред....

Мултисаностол; Мултивитамол: Апетон; Герисан; Peace
Цитирай

Sofia

Есберитокс -капки.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.