Детски витамини

  • 1 942
  • 9
  •   1
Отговори
Дайте идея за някакви добри детски витамини за дъщеря ми,които са под формата на сироп.Сега пием Киди,но са отвратителни на вкус,а сигурно има и по добри.

# 1
  • Мнения: 5 393
Мулти Саностол.

# 2
  • Мнения: 1 089
Трудно ще намериш качествено мултивитаминозно сиропче, освен Киди. Единствената, според мен алтернатива е Мултисаностол.

# 3
  • Мнения: 729
Аз давам Апетон.

# 4
  • Мнения: 1 321
Добър е този витамин понеже съдържа пчелно млечице. Peace
На мен личната ми препоръча Фор Кидс каза че бил много добър.Но е малко скъпичък доколкото чух.Още не сме го пробвали.Иначе аз давам Саностол..Доволна съм.Малко го спрях и малкия се разболя веднага... ooooh!

# 5
  • Мнения: 5 393
.Иначе аз давам Саностол..Доволна съм.Малко го спрях и малкия се разболя веднага... ooooh!

Трябва да се правят почивки между шишетата.Като свърши, поне 1 седмица пауза и после другото.Така съм чувала, и педиатърката ми го е казвала.

# 6
  • Мнения: 1 321
.Иначе аз давам Саностол..Доволна съм.Малко го спрях и малкия се разболя веднага... ooooh!

Трябва да се правят почивки между шишетата.Като свърши, поне 1 седмица пауза и после другото.Така съм чувала, и педиатърката ми го е казвала.
Да така знам и аз. PeaceНие изпихме горе долу 1 шише..и сега уж почиваме. Whistling

# 7
  • Мнения: 7 201
PeaceМного е добър и е евтин.

# 8
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Мултисаностол; Мултивитамол: Апетон; Герисан; Peace

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Есберитокс -капки.

Общи условия

Активация на акаунт