Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 апр. 2008, 09:15 ч.

А да пофаля една държавна институция може ли?

• 811
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
А именно Столичния инспекторат.  Наше село бе затънало в смрад и боклуци, контейнерите вечно преливаха,  вълците идваха от дъжд на вятър, градинката беше зарита от боклуци, нямаше и едно кошче, картинка. Мъжлето взе та пусна една жалбичка и още след няколко дни стана чудо, улиците бяха излизани, градинката също, вълците почнаха да наминават всеки ден, въобще картинката тотално се промени, да чукам на дърво.  Очевадно е, че  у нас народа требе да се ръчка, за да си върши работата.
Та основната идея на поста ми е: пишете им, не ги жалете!

# 1
Ти си подставено лице на Бойко Борисов. Това е ясно вече.

# 2
  • София
Да сменя ли заглавието? Пуснах го така, щото принципно съм на мнение, че добрите дела требе да се поощряват.  smile3521  А основната ми мисъл беше накрая.

# 3
За една седмица виждам втора похвала за софийска институция.
Проблясва ли нещо в тунела или е приближаващият влак?

# 4
  • София
За една седмица виждам втора похвала за софийска институция.

Верно? Аз пък си мислех, че пофалата ще е уникална.  Чия е другата?

# 5
# 6
  • София
На мойта жалба пък вече повече от месец не й се обръща внимание. Няма да ги хваля Crossing Arms

# 7
  • при децата
Кои са вълците, които започнаха да наминават всеки ден?

# 8
  • София
И аз това не го разбрах...
Пък аз още очаквам реакцията на Екоравновесие на моя сигнал за некастрирано куче в квартала. Откак се запролети, се заринахме в малки паленца. Убийствено сладки са, но като си представя какви мастии ще станат след 4-5 месеца Tired

# 9
И аз това не го разбрах...
Пък аз още очаквам реакцията на Екоравновесие на моя сигнал за некастрирано куче в квартала. Откак се запролети, се заринахме в малки паленца. Убийствено сладки са, но като си представя какви мастии ще станат след 4-5 месеца Tired
Споко, сигурно дотогава ще дойдат строителните работници от Виетнам, надявам се....

# 10
  • Алтернативата
Това е Волф, фирмата която на концесия събира боклука на София

# 11
Да пофаля аз и Софийски районен съд. Издадоха съдебно решение за 5 дни при положения, че всички около мен твърдяха, че ще ми отнеме месец. Ако не беше високо гишето щях да 'цуна лелята.  Laughing

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт