КаКвО МоМиЧеНцЕ бЯх, КаКъВ гЛиГаН сТаНах 5

  • 17 451
  • 347
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Ванеса, радвам се за теб, в Париж винаги е неповторимо  Heart Eyes Там умирам само за огромните хрупкави кроасани, които трябва да ядеш добре приведен, иначе се окапваш отвсякъде с течащо топло, френско, дъхаво масло   chef

Диди, не унивай, както виждаш и аз съм даже с три кг нагоре  Crazy Някакси ще се организираме и с теб  Hug

# 16
  • Мнения: 2 907
Ванеса, браво бе, кога тръгна, кога се върна, ти за съвсем малко си била. На туризъм ли беше или по някаква работа? А ти пита ли форумката, която ти предложих за инфо?

Блонди, ти ли си правиш доматената супа? А какво слагаш в нея? Аз много обичам доматена супа, но за съжаление я правя безвкусна.

Мими, да знаеш, че стискам всички възможни пръсти и ти изпращам положителна енергия!  Hug

# 17
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Мимито, стискам палци много за утре PraynigНе се притеснявай ,отиваш, правиш и си тръгваш  Hug
Аз вече отказвам да се тревожа, миналият път като ходих на ушния лекар ревах в кабинета, не ми обърна внимание, защо ли ревах,... newsm78само на себе се навредих. Така че споко, здрава си, всичко ще бъде наред HugУтре веднага след изследването да докладваш, чакаме те Hug Hug Heart Eyes Hug Hug Hug Heart Eyes
Диди П, къде си бе жена, тъкмо щях да вдигам тревога за загубен глиган в дружината, а то си хапвало глиганчето.....ох, ми като ти се яде, и на мен ми се яде мамка му..... #2gunfire #2gunfire #Cussing out
Днес правих мъфини
Сега преди всяко ядене си изстисквам половин грейфрут, а сутрин един цял, искам така да видя дали наистина ше ми помогне, защото лимоните не ми помогнаха Sick
И аз сигурно ще пътувам към София към средата на май, ако ще организирате нещо, свиркайте, тоест грухнете.. Joy
До утре, лека нощ Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 152
Привет на бандата  Hug
Айде едно "грух" и от мен!
И да си пожелаем в края на тази темичка да сме с повече минусчета  Peace

  bouquet

# 19
здравейте  bouquet Flutter

аз добре се храних днес,ама трябва и спорт бе пусто. все от утре почвам, аман. утре веяе се организирвам сериозно.  Laughing някой иска ли с мен или на зелева или на майкъл търмънд или на скарсдейл?

# 20
  • Мнения: 27 524
Ух, банда, аман с вашите мъфини  Crazy И аз правих браунис, ама не ги и опитах. Стягайте се  Close

Блонди, ти ли си правиш доматената супа? А какво слагаш в нея? Аз много обичам доматена супа, но за съжаление я правя безвкусна.

Аз, аз.  Simple Smile Днес за сефте. Стана нелоша  Blush Задушаваш в малко олио и вода две глави стар лук, магданоз ако имаш, ако не - сух девесил и един морков. Всичко на ситно. След това слагаш или 10 пресни обелени и накълцани или настъргани домата или две консерви от по 400гр консервирани или една консерва и 4 пресни домата, все става  Grinning Сипваш 4 чаши гореща вода, сол или вегета или 2 зеленчукови бульони, черен пипер и една шепа фиде. Вариш хубаво, пасираш накрая. Поднасяш (пожелание, но става по-вкусно) с бучка масло и натрошено бяло сирене   chef
И обезателно - две чаени лъжички захар преди това в супата Peace

# 21
  • Мнения: 2 674


Нарочно  никога не влизах в този подфорум.Приемате ли още животни-аз съм хипопотам,с тенденция тази година положението да стане по-зле. Mr. Green

# 22
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
Да се запиша и аз в новата тема - едвам успях да се изчета старата! На всички които ми писахте - благодаря ви за милите думи!
мими - и аз стискам всички пръсти и на ръцете и на краката - и на мене ми стана много тъжно като четох но надявам се че ще се оправите - някакси дано всичко потръгне!  Praynig Hug Hug Hug
иренче - радвайте се на новата придобивка!
блонди, тарти - блазе ви за срещата във Софя! Приятно да изкарате....
блонди - и на мене така ми се хапват браунис че не е за разправяне ама няма да правя...  Crossing Arms
lindita - пак мъфинчета....и на мене ми се хапват...абе то май всичко ми се яде...то затова съм глиган от класа  Embarassed Embarassed Embarassed
ванеса - браво за Париж! Благородно завиждам, и на мене ми се ходи ама някога в далечно бъдеще!
дидиHug Hug Hug всичко ще се оправи!
Mystic - гледах снимките - много ми харесаха - ти изглеждаш страхотно - хич не като глиганче!   bouquet
Галя - радвам се за теб че ти предстоят такива прекрасни емоции!   bouquet
Айде толкова от мен засега, утре пак!

# 23
  • Мнения: 7 914
мими, успех днес Praynig

zonka
добре дошла Hug

# 24
  • Мнения: 226
Добро утро!
Включвам се да пожелая успех на Мими за днес!
После ще Ви чета и ще пиша.Чао!

# 25
  • Мнения: 2 907
Нарочно  никога не влизах в този подфорум.Приемате ли още животни-аз съм хипопотам,с тенденция тази година положението да стане по-зле. Mr. Green

Две луканки, свински бут, бутилка ракия " Сливенска перла", домашна лютеница и туршия. Това е входът за глиганския клуб  Laughing
Новите да пълнят чантите, издваме и членски карти даже  Wink

Аз ще я направя супата на Блонди, ама без фиде, без масло, без захар. Тя затова моята няма вкус на нищо. Или по-скоро има вкус, ама лош.

Пак ли ядете мъфини бе жени?  Joy Аз да не критикувам много, че аз сладко не ям, ама си похапвам и попийвам, така че млъквам. Но нямаше как да не избъзикам Линдитката.

Мими, с теб сме всички!

# 26
  • Мнения: 226
Изчетох Ви и сега да пиша.
Mystik,видях снимките.Явно добре сте си прекарали.
Galia G,радвам се за теб-за емоциите,които ти предстоят.
DidiP,надявам се да излезеш от дупката в която си изпаднала и отново да започнеш да сваляш килограми.Успех!Ще се справиш!
Ванесса йо,много хубави снимки!Благородно ти завиждам,че си видяла Париж!
Zonka,добре дошла при нас!И не мисля че ти си чак толкова тежка,че да се наречеш "хипопотам".
Сега да пиша за себе си.Днес не съм много режимна.А снощи вечерях чак към 20.30 ч. и нощес ми беше тежко.Много ми беше добре както бях свикнала от една седмица по-рано да вечерям,и така ще продължа.От вчера започна при нас да превалява,а от снощи вали непрекъснато.И по тази причина още нямам Интернет в къщи.Дано по-скоро да спре да вали!
Желая Ви лек и отслабващ ден!

# 27
  • Мнения: 781
Ей ме на и мен. Аз се позагубих малко, ама надявам се не сте ме забравили.
Миналата седмица бях много заета. Нали ви бях казала, че мъжо е военен и е на мисия, та беше отпуск за една седмица. Програмата ни беше много натоварена, че трябваше да огрее навсякъде Crazy/за сведение-живеем в Пловдив, в момента пребивавам в Стара Загора при нашите, а свекърите са в Сливен/, ама все пак го откраднах за два дни и го замъкнах на хотел "Езерото" в Костенец. Починахме малко и после в лудницата при децата JoyТе бяха при свеки. Та хубаво ни беше, но кратко и сега ми е малко криво. Остават още 3 месеца, все пак повече от половината мина.
С диетата доста се разминах и съм с кило и половина отгоре/свеки много се стара, правихме предварителен Велик ден с агнешко hahaha/, но от вчера съм пак на линия, дори тренирах. Та пак съм си 72кила Rolling Eyes
Мими, стискам палци всичко да е наред. Сега се връщам да чета в предната тема, ама мъжо ти нещо му хлопа дъската, ми се струва, такива думи ooooh!Бъди силна, мила за теб и за детето Hug

# 28
  • Мнения: 493
Е амаа не ми се скарахте и продължавам да си хапвам Confused Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 27 524
Добро утро, банда,
излюпих се и аз. Марчелита, две сме с тази цифра  Hug Мими, чакаме те  Hug Джесиф нещо ми се губи, скоро не е писала...  Thinking Тарталетке, да не би в началото на шни сестра ти да си заминава?
Зонка, добре дошла  Simple Smile
Иренке, вчера и тук много валя, много депресиращо, цял ден не мръднахме от къщи, но днес е по-добре и ще излезем. Аз пък обичам да ям вечер късно и много добре си спя даже  Tired А е вредно това, знам.

Общи условия

Активация на акаунт