Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора
Хора помогнете , така яко съм се нацепила по дупето че направо не мога да се погледна. Че то не е и само там. Приличам на зебра направо, като се има предвид че не съм раждала , направо е срамота.Представям си като родя на какво ще заприличам. Антицелулитните кремове помагат ли за стрии? newsm78
Цитирай

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=269982.0  Wink
Цитирай

Мила, напълно те разбирам, защото и аз не съм раждала, а си имам...не знам може би е въпрос на ген Rolling Eyes
Има страшно много теми по въпроса (ако искаш виж търсачката), но от това което съм прочела...май няма оттърване от тия гадини Crying or Very sadза огромно съжаление>
От какво ти се получиха?
Цитирай
съжалявам че пуснах нова тема , просто на търсачката като написах "стрии" и нищо не ми излезе.
А на въпроса от какво ми се получиха и аз не мога точно да ти отговоря, не съм напълнявала или отслабвала рязко. Зимата качвам от  2 до 4 килограма , после пък свалям лятото , сигурно е от това.
Цитирай

може да е нещо сврзано с хомоните или по-голям стрес
виж тук
едва ли 3-4 килограма могат да направят такива поражения
Цитирай

София

Ако стриите ти са отскоро, можеш да пробваш освен с лосиони за тяло против стрии и с един мехлем за лечение на белези - Contractubex.Втрива се 2 пъти на ден.В аптеката ми го препоръчаха, но при мен нямаше ефект, може би защото стриите ми бяха от години, пък и не бях редовна в мазането...

Другото, което знам е, че културистите си бият инжекции с вит.В и желязо против стрии.Аз, по някаква случайност, имах анемия по време на първата ми бременност и се наложи да ме дупчат.От 60 кг станах 98кг...и нямах и една стрия...С втората бременност нямах анемия, но пък стрии се появиха в изобилие.
« Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 14:49 от Milenski76 »
Цитирай

Далеч от дома

това което съм прочела е че химичния пилинг помага при стрии.но е болезнено и май временно.нямям много инфо.аз също имам много стрии.но докато бях бременна не ми се появи нито една.и аз пиех желязо в големи количество защото имах анемия.вече се примирих с присъствието им.стремя се да показвам красивите части в мен.
Цитирай

А някой чел ли е за лазерни манипулации и как действат? Тази тема и на мен ми е интересна, ако някой наистина знае повече нека пише
Цитирай

Стара Загора

За съжаление едва и с нещо ще ги премахнеш,но дано се заличът поне малко Peace
Цитирай

"Контратубекс".Използва се за заличаване на белези.Аз го използвах за стрии 2-3 седмици и имаше резултат,поне така ми се струваше,но спрях.Днес мисля да си купя отново и да съм по-редовна,за да мога да облека бански на морето.  Wink
Цитирай

София

Контрактубексът определено не помага за стрии. Стриите не са белези...
Ако стриите са все още пресни, с лилав цвят, ти препоръчвам един флуид от серията на Мустела за раждали жени. Тя е оранжевата серия. На мен не ми ги заличи, но поне доста намаляха. Успех!
Цитирай

София

Ако стриите са все още пресни, с лилав цвят, ти препоръчвам един флуид от серията на Мустела за раждали жени. Тя е оранжевата серия. На мен не ми ги заличи, но поне доста намаляха. Успех!

От аптеката ли да го търся?
Цитирай

София

Да, Мустела се продава само в аптеките.  Peace
Цитирай

София

Благодаря. Hug
Цитирай

Русе

Привет на всички.
В момента ходя на лазерни процедури.Направила съм две, но за момента видим резултат няма.
Докторката която ми ги прави ми предложи да пробваме с лазерен пилинг.Въпросът ми някой правил ли си е такава процедура?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора