За тлъстинките около корема

  • 2 439
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 221
Изчетох доста теми тук,но в нито една не намерих отговор.От 14 ден се храня здравословно,правя упръжнения,но на корема имам сланинки,който искам да махна.Въпроса ми е има ли точно определени упражнения/освен коремни преси/,защото вече половин месец не мръдва и сантиметър по малко  #Cussing out
Моля ви давайте съвети! baby_neutral

# 1
  • Мнения: 4 678
Oт коремни преси няма да отслабнеш в корема,най-много да се разшириш още Mr. Green.само кардио му е майката Peace
Колко жени тренират погрешно,бедна ви е фантазията.Правят по 1000 коремни LaughingИ за кво newsm78Каратеки ли ще стават ooooh!

# 2
  • Мнения: 480
Поци,имам едно питане към теб-има ли смисъл да си купувам този уред за коремни преси,след като не си привърженик въобще на тях?Аз карам вело в къщи,но доста се замислих за този уред като го видях,защото когато правя коремни,само правя упражнения за врат,а не за корем Laughing,поради причината че нещо не ги правя като хората.Искам да ги правя с цел стягане,а не отслабване.
http://www.sportdepo.bg/products/fitness/accessories/rehabilitat … der=up&page=3

# 3
  • Мнения: 4 678
Не съм против коремните мускули Grinning ,но да се тренират с мярка,както другите мускулни групи. Peace
Смешно е да тренираш коремните мускули 4 пъти в седмицата ,а останалите групи 2 дена Peace
По добре си вземи това,мисля,че ще има по-голям ефект
http://sportdepo.bg/products/fitness/home/experts/107-ured-za-koremni-presi

  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 4 435
Извинявам се на авторката на темата,но ще използвам да попитам Поци нещо.Значи при мен проблемните области са ханша и бедрата.От 4 месеца спазвам хранителен режим,смъкнала съм 5 кг само.Искам да ми препоръчаш някакви упражнения който да ми помогнат да отслабна в тези области и да ги стегна.Но не искам мускули,и без това са ми достатъчно обемни бедрата.Препоръчаха ми упражненията на Синди и сега свалям два диска. Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 480
Поциbouquet
честно да ти кажа този уред направо ме плаши! LaughingПробвала съм да направя някоя и коремна преса на него,ама голям зор видях! EmbarassedА за онзи другия-пари на вятъра ли ще са?Или да си остана само с велото?Знам,че не му е мястото на този въпрос тук,ама да те питам-40мин,на най-ниска степен,с 37км-добре ли е?

# 6
  • Мнения: 4 678
Поциbouquet
честно да ти кажа този уред направо ме плаши! LaughingПробвала съм да направя някоя и коремна преса на него,ама голям зор видях! EmbarassedА за онзи другия-пари на вятъра ли ще са?Или да си остана само с велото?Знам,че не му е мястото на този въпрос тук,ама да те питам-40мин,на най-ниска степен,с 37км-добре ли е?

Вземи дъската Peace
Напиши си завещание и вдигни скоростта Laughing
Добре е Wink

# 7
  • Мнения: 4 678
Извинявам се на авторката на темата,но ще използвам да попитам Поци нещо.Значи при мен проблемните области са ханша и бедрата.От 4 месеца спазвам хранителен режим,смъкнала съм 5 кг само.Искам да ми препоръчаш някакви упражнения който да ми помогнат да отслабна в тези области и да ги стегна.Но не искам мускули,и без това са ми достатъчно обемни бедрата.Препоръчаха ми упражненията на Синди и сега свалям два диска. Rolling Eyes

Кардио правиш ли newsm78

# 8
  • Мнения: 4 435
Извинявам се на авторката на темата,но ще използвам да попитам Поци нещо.Значи при мен проблемните области са ханша и бедрата.От 4 месеца спазвам хранителен режим,смъкнала съм 5 кг само.Искам да ми препоръчаш някакви упражнения който да ми помогнат да отслабна в тези области и да ги стегна.Но не искам мускули,и без това са ми достатъчно обемни бедрата.Препоръчаха ми упражненията на Синди и сега свалям два диска. Rolling Eyes

Кардио правиш ли newsm78

Нищо не правя,просто съм скарана със спорта и не разбирам от него. Embarassed Затова те моля за съвет,знам че си много наясно с нещата.Искам да ми кажеш какво да правя.  bouquet

# 9
  • Мнения: 4 678
Ами за да изгориш мазнините ти трябва кардио(колело,пътека,кростренажор)И малко хранителни добавки и си готова Peace

# 10
  • Мнения: 480
Поци,скоростта ще я вдигна-и без това имам нужда да изразходвам енергия Peace
А завещание ще ми се наложи да пиша,ако си взема дъската.А и мъжо ще ме помисли за луда със сигурност,ако я поискам и нея.Не че не знае,че съм! hahaha
Благодарско за съвета все пак!  bouquetАко имам други питания,ще те намеря! Wink

# 11
  • Мнения: 2 068
само кардио му е майката Peace
за 2 месеца -25см от талията  Peace

# 12
  • Мнения: 4 678
Поци,скоростта ще я вдигна-и без това имам нужда да изразходвам енергия Peace
А завещание ще ми се наложи да пиша,ако си взема дъската.А и мъжо ще ме помисли за луда със сигурност,ако я поискам и нея.Не че не знае,че съм! hahaha
Благодарско за съвета все пак!  bouquetАко имам други питания,ще те намеря! Wink

Събори стените вкъщи,направи си фитнес Mr. Green

# 13
  • Мнения: 480
Ако си навит да си ми личен треньор в новия ми фитнес-започвам да събарям! Laughing

# 14
  • Мнения: 4 678
Мога да пратя момчета с подходящи инструменти Laughing
Дай адреса и ключ Peace
.....ааа,ключ няма да трябва  bouquet

# 15
  • Мнения: 4 435
Ами за да изгориш мазнините ти трябва кардио(колело,пътека,кростренажор)И малко хранителни добавки и си готова Peace

А ако нямам такива уреди има ли нещо друго,което да може да се прави вкъщи? Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 388
само кардио му е майката Peace
за 2 месеца -25см от талията  Peace
Това истина ли е? Shocked

# 17
  • Мнения: 2 068
 smile3521 да
обаче снимки няма да покажа
толкова дебела никога не съм била  Embarassed

# 18
  • Мнения: 4 678
Ами за да изгориш мазнините ти трябва кардио(колело,пътека,кростренажор)И малко хранителни добавки и си готова Peace

А ако нямам такива уреди има ли нещо друго,което да може да се прави вкъщи? Rolling Eyes

Вкъщи е трудна работа.Някои мами може да те посъветват ,че и вкъщи става, но аз съм на друго мнение. Peace
Вкъщи се разсейваш,и губиш мотивация и темпо на трениране Peace
Освен да подскачаш с някава аеробика ,но това за мен е  Wink Wink

# 19
  • Мнения: 2 388
smile3521 да
обаче снимки няма да покажа
по-дебела никога не съм била  Embarassed


Моля ти се, няма нужда от снимки. Simple Smile Само ми кажи, че за два месеца ще сваля 6-7 см от талията и започвам кардио. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 068
palavata_monahinq обаче ще трябва и да намалиш въглехидратите  Peace

# 21
  • Мнения: 2 388
palavata_monahinq обаче ще трябва и да намалиш въглехидратите  Peace

Знам си аз, че пълно щастие няма. Cry

# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
само кардио му е майката Peace
за 2 месеца -25см от талията  Peace

Това звучи наистина много обнадеждаващо. Браво за резултата.

# 23
  • Мнения: 122
Ще ги стопиш само с кардио. Peace
Ако не правиш кардио,а само коремни преси ,не очаквай скоро да намалее обиколката - дори доколкото съм чела в темите тук,Поци смята,че от много коремни може и да ти се поразшири талията (Поци ако греша,поправи ме Embarassed)

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Сдиета и гимнастика има гоям ефект  Peace

# 25
  • Мнения: 2 907
И на мен там ми е проблемната зона. Имам кростренажор, като се навия, тренирам по един час, но не забелязвам да ми се променя коремната обиколка.
Мотивацията е най-важното за спорт, а на мен често ми липсва.
Чакам да се стопли и започвам редовно да бягам. Нали джогингът бил добър за абсолютно всичко.

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не знам как ги сваляте тези 25 сантиметра. Аз три сантиметра ги боря от половина година (май повече стана), всеки ден кардио (около 40 мин.), въглехидрати ям много рядко и много малко (и то полезни!), обръч въртя (20 мин.). Мно-о-о-ого бавно ми се събира корема. То вярно, че бебето ми беше грамадно (и първото също), ама няма ли да се събера най-после?  Crossing Arms
П.П. А всички други телесни части отслабнаха и вече са добре, благодаря.

# 27
  • Мнения: 2 907
Хаха, аз също въртя обръч, как ме подсети пак да почна да се кълча с него  Mr. Green

И при мен е така - всичко спада, само коремът остана. Все като излезем някъде на ресторант, разкопчавам тайно горното копче на панталона след ядене. И после дишам вече нормално.

# 28
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Аз също тренирам около 25 мин на ден с кростренажора, но и моите тлъстинки изчезват много бавно.Забелязала съм, че след тренировка се изпотявам обилно на гърба и под гърдите, корема ми е почти сух, не знам тази сланина която ми седи там като кесия как и кога ще се разкара ooooh!
Иначе дупето и бедрата като че ли се стягат бързо, но и там имам обиколки да топя #Cussing out

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В една тема тук ето тази снимка беше показана като лош пример. Точно това е моят корем в момента.

П.П. Утешава ме мисълта, че не ми трябва железен сутиен. Все още.  Joy Joy Joy

# 30
  • Мнения: 2 907
Ама Василисо, ти си шен  Laughing Има и по-тежки случаи от теб.
Аз си имам гънка на корема като седя. Добре че някои хора ( като мъжа ми...) не я виждат.

Пак свалих обръча от тавана аз  Mr. Green

На мен не железен сутиен, може би един железен корсет ще ми е от полза.

# 31
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
mystic, чуждата кокошка е пуйка.  Laughing
Ами я да завъртаме обръчите с теб, току виж ни взели в Националния отбор по художествена гимнастика.  Joy Или в цирка, аз там и като клоун мога да се изявя.  hahaha

# 32
  • София
  • Мнения: 10 858
Голям проблем това коремче  ooooh!
Кростренажора ми седи, не му вярвам нещо на него. Единствено прасците ми се натоварват. Почнах обръч, пък ще видим.
Василисе, ти си перфектна бе. На мен талията ми е така, обаче около пъпа имам нещо като  ... мм как да го нареча ... полупитка пълна с портокали. Последица от зимата и обездвижването.

Дори след второто раждане не съм имала по ужасно изпъкнал целулитест корем. Отврат е просто. Sick

# 33
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не се отказвайте! Не съм имала време да си гледам корема напоследък и съм дала стара снимка. Laughing Има видимо подобрение и стягане. Останало ми е още съвсем мъничко! Така че въртете обръчите, девойки.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт