Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 апр. 2008, 13:35 ч.

Правили ли сте ликвидация на магазин за дрехи?

• 1 648
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
въпроса е към търговците.Правили ли сте ликвидация на магазин за дрехи и в какво се е изразявала тя?намалили сте цените с проценти или..?пише ли се нещо срок на витрината?нали при намаленията има

# 1
да правих януари месец ,намалих цените повечето на покупни цени ,но не всички . Успех имах и то голям, но най голям ще имаш ако си продавате вие !

# 2
Сори, аз не съм търговец, но се интересувам каквие точно дрехи искаш да ликвидираш... Бих искала да си купя нещичко...

# 3
  • София
Ммм да, най-добре покани съфорумките и няма да имаш нужда от надписи и срокове.

# 4
  • София
ок като я направя ще ви информирам Winkдо 2 дни

# 5
  • София
ми направих ликвидацията на детски дрешки

# 6
  • Sofia
въпроса е към търговците.Правили ли сте ликвидация на магазин за дрехи и в какво се е изразявала тя?намалили сте цените с проценти или..?пише ли се нещо срок на витрината?нали при намаленията има
задътлжително трябва да имаш дата от-до, ако намаляваш стоките трябва да е написано кои стоки  и от каква цена на каква стават. Има глоби ако минат на порверка за това най-добре се обади на потребителите да ти кажат най-точно

# 7
  • София
прекрасно, сега дай малко повече инфо, къде се намира магазина ти, какво по-точно се предлага в него, за какви възрастови групи, ценови диапазон и мисля, че много скоро ще реализираш стоката си.  Peace

# 8
ми направих ликвидацията на детски дрешки
ми кажи адреса и ще дойдем

# 9
  • В сигурни ръце
По закон трябва да има мято в магазина на което да обявиш,че правиш намаление,ликвидация или каквото си решила.На всеки артикул задължително трябва да има старата и новата цена.Срокът за обявената ликвидация също е задължителен(от__до__).Ако не успееш да разпродадеш всичко в посочения срок,трябва да коригираш написаното.

# 10
  • София
ИНТЕРЕСНО МИ Е  и за тези кошове които ги правят обикновнно  в магазините и вътре има намалени стоки.как се процедира.хем са намалени,хем не пише никъде по витрината че има намаление.

# 11
  • В сигурни ръце
ИНТЕРЕСНО МИ Е  и за тези кошове които ги правят обикновнно  в магазините и вътре има намалени стоки.как се процедира.хем са намалени,хем не пише никъде по витрината че има намаление.

Хем подлежат на санкция,ако бъдат проверени от съответните органи.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт