Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

въпроса е към търговците.Правили ли сте ликвидация на магазин за дрехи и в какво се е изразявала тя?намалили сте цените с проценти или..?пише ли се нещо срок на витрината?нали при намаленията има
Цитирай

да правих януари месец ,намалих цените повечето на покупни цени ,но не всички . Успех имах и то голям, но най голям ще имаш ако си продавате вие !
Цитирай

Сори, аз не съм търговец, но се интересувам каквие точно дрехи искаш да ликвидираш... Бих искала да си купя нещичко...
Цитирай

София

Ммм да, най-добре покани съфорумките и няма да имаш нужда от надписи и срокове.
Цитирай

София

ок като я направя ще ви информирам Winkдо 2 дни
Цитирай

София

ми направих ликвидацията на детски дрешки
Цитирай

Sofia

въпроса е към търговците.Правили ли сте ликвидация на магазин за дрехи и в какво се е изразявала тя?намалили сте цените с проценти или..?пише ли се нещо срок на витрината?нали при намаленията има
задътлжително трябва да имаш дата от-до, ако намаляваш стоките трябва да е написано кои стоки  и от каква цена на каква стават. Има глоби ако минат на порверка за това най-добре се обади на потребителите да ти кажат най-точно
Цитирай

София

прекрасно, сега дай малко повече инфо, къде се намира магазина ти, какво по-точно се предлага в него, за какви възрастови групи, ценови диапазон и мисля, че много скоро ще реализираш стоката си.  Peace
Цитирай

ми направих ликвидацията на детски дрешки
ми кажи адреса и ще дойдем
Цитирай

В сигурни ръце

По закон трябва да има мято в магазина на което да обявиш,че правиш намаление,ликвидация или каквото си решила.На всеки артикул задължително трябва да има старата и новата цена.Срокът за обявената ликвидация също е задължителен(от__до__).Ако не успееш да разпродадеш всичко в посочения срок,трябва да коригираш написаното.
Цитирай

София

ИНТЕРЕСНО МИ Е  и за тези кошове които ги правят обикновнно  в магазините и вътре има намалени стоки.как се процедира.хем са намалени,хем не пише никъде по витрината че има намаление.
Цитирай

В сигурни ръце

ИНТЕРЕСНО МИ Е  и за тези кошове които ги правят обикновнно  в магазините и вътре има намалени стоки.как се процедира.хем са намалени,хем не пише никъде по витрината че има намаление.

Хем подлежат на санкция,ако бъдат проверени от съответните органи.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.