Какво ще кажете за творчеството на ELIE SAAB?!

  • 7 516
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 797

Pola, страхотна рокля.  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 562
Тенкс   bouquet Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 630
Страхотен е, и аз много го харесвам

# 18
  • Мнения: 6 618
Какво може да се каже освен -невероятен!
Супер позитивно ми действа да гледам ревютата по фешън канала.

# 19
  • Мнения: 1 505
Pola точно с такова нещо си се представям и аз за сватбата си.Невероятен модел,поздравления за избора ти.И сте много сладки,влюбни гълъбчета.

# 20
  • Мнения: 681
Ами май няма две мнения - той е номер 1!

# 21
  • Мнения: 649

Страхотна ти е роклята! Ех, сега като му гледам роклите направо искам всичките да ги имам.

# 22
  • Мнения: 576
Не смятам и че точно тази тоалета на Пола е пример колко съвършен е Ели Сааб, какъвто той всъщност е. Както някой беше казал по горе, Ели Сааб и Валентино са царете на вечерните рокли, нямат равни



Ето и моите фаворити за булченски рокли на Сааб

# 23
  • Мнения: 649
Искам първата! Жестока еее!!! Луда съм по него, гледам го непрекъснато!  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 289
Много красиви платове използва ELIE SAAB ... и как само подчертава женското тяло! Аз харесвам и още един ливански дизайнер, който прави много красиви вечерни и сватбени рокли - Zuhair Murad.

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 22:44 от Fiama

# 25
  • Мнения: 6 618
Pola роклята ти е прекалено екстравагантна за моя вкус ,но ти изглеждаш толкова щастлива ,че с каквото и да си облечена пак щеше да си красива.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 751
Ох, и аз често въздишам по неговите рокли  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И на Зухер Мурад са невероятни, дори не знам кой от двамата харесвам повече. Blush

# 27
  • София
  • Мнения: 7 797
Творчество е слабо казано, това си е изкуство и то великолепно.  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 649
Творчество е слабо казано, това си е изкуство и то великолепно.  Heart Eyes


Бях се зарекла роклята за сватбата да ми е на Виргиня, но сега Naughty, 100% съм сигурна, че ще бъде негова!

# 29
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Pola, влюбих се Grinning

И ти, и роклята сте супер Peace Аз точно по малко по-екстравагантни рокли си падам, чудесен избор  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт