Новият ресторант Нино (бивш 30те години)?

  • 4 376
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 138
Момичета въпросът ми е, дали вече някоя от вас го е посетила и естествено отзиви Simple Smile Става дума за р-т Нино  на улица Черковна , точно на мястото на бившия 30 те Години...

# 1
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ресторантът ми е на няколко крачки от къщи, но по липса на време още не съм успяла да го посетя.
Това, което мога да кажа е, че новите собственици (ако са нови) направиха основен ремонт на сградата и би трябвало всичко да е напълно реновирано и обновено вътре.
Остава да се надявам, че кухнята е добра, както и че ще използват вентилационната система по предназначение, а не само за украса на тротоара отвън Grinning.

# 2
  • София
  • Мнения: 138
CTrammel, и на мен ми е супер близо ресторанта и затова питам . Отвън много ми харесва и затова реших да проуча, дали вече някой не го е посетил
В нашия район за съжаление няма добри ресторанти , след разочарованието ми от Уникат  реших първо да питам Simple Smile)


Simple Smile Вече мислех , че никой няма да ми отговори.

# 3

Цитат
...Ето го новият любим ресторант на столичното чревоугодие. От създателите на "Брилянтин" и на мястото на доскорошния "30-те години", след пълен ремонт на сградата, което я е променило до неузнаваемост. И с екип готвачи директно от софийския "Хилтън".
Снощи бях за втори път там и вече съм тествал повече от половината меню. Стартирахме с най-добрата салата от рукола (с пармезан и кралски скариди) и преглъщахме с италианско червено вино. После пробвахме 4 предястия - феноменалния миш-маш, патладжани, пълнени с кайма, пастет от гъши дроб върху яйчен френски хляб и задушен спанак с яйце. За десерт, но не и преди още една бутилка италианско вино, взехме топло шоколадово суфле със сладолед и двоен крем карамел със сладко от малини, гарниран с невероятно вкусния плод физалис...

http://bgplayboy.blogspot.com/2008/04/47.html

  chef

# 4
  • София
  • Мнения: 138
Момичета, посетих го този ресторант най-сетне...Доста добра кухня , всичко беше приготвено както трябва. Бяло вино - без забележки. Малко персоналът е все още неориентиран и се суети- дано да се оправи. Цените са над средното ниво, но ако задържат нивото на храната определено си струва

# 5
  • София
  • Мнения: 6 302
Благодаря за инфото, и аз ще го посетя в най-скоро време, надявам се......

# 6
  • Мнения: 2 575
Супер - ето още едно местенце наблизо, което ще посетим с приятели в скоро време!!!!

# 7
  • Мнения: 561
Утре вечер съм там, ще пиша отзиви.
И аз живея на една крачка. Можем, живеещите в района да си направим някоя срещичка.

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 22:40 от kalinuccia

Общи условия

Активация на акаунт