Подискали ли са самочувствието ви свекървите

  • 4 263
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 622
сегашната -не
бившата-да #2gunfire

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И свекърва ти и всички останали ще те подтискат точно толкова, колкото им позволиш.
Много точно казано.

Пробвай в момент на словоизлияние от страна на свекърва ти по повод стъпкване на самочувствие да й подметнеш, ей така случайно, че си видяла някаква жена да говори мило със свекър ти и тя ти е харесала много, че си отиват двамата, отстрани погледнато са направо един за друг.

# 17
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
   Не, не е. Но и аз бих я скълцала, ако си позволи да подметне нещо за бившите му. Ако поддържа връзка с тях, не ме интересува. Има право.
   Свекито ти е много злобно, май....

# 18
# 19
е хайде де, стига вече ! Имала ниско самочувствие. Това е намерила свекърва и, с това я дразни. Ставала съм свидетел на подобно държание, но не от свекърва а от тъща. Постоянно говореше на мъжът на дъщеря си - а Монко това го правеше по добре, много умеятен беше с ръцете. Е то, пън да си няма да издържиш.
А на авторката мога да дам следната идея. Като се обажда на бившите по празници, при следващият по голям такъв защо не и подметнеш дружелюбно следното, и то по възможност пред някой чужд човек - Ти обади ли се на Мими да и честитиш днешният празник? Само ти напомням да не забравиш.Нали винаги и се обаждаш......

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Какво има да и се обяснява момичето....., свекървата е  на ясно какво прави Twisted Evil...... !?:
Нямаш работа при нея,аз не бих допуснала в компанията си дразнители особено по празници NaughtyВиновна си единствено ти,че въпреки всичко я допускаш до себе си....вземи поработи върху самочувствието си и човешкото достойнство.

# 21
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
И да се опитва, не може!  smile3534 Не се поддавам на провокации, свиркам си и си гледам семейството и живота!

# 22
  • Мнения: 1 612
Вече не се и опитва.
В началото правеше опити да ме жегне на тема пари (тя е доста заможна), но като видя, че не ми дреме, пък и напоследък добре се справям спря с намеците.
Еми то какво е повече от мен - може да прозвучи нескромно, но и на външен вид изглеждам по-добре от нея(имам предвид когато е била на моите години), по-образована съм и т.н.

# 23
  • Мнения: 750
Оправи си заглавието!

# 24
  • Мнения: 3 929
Чак да са ми го подтискали - не, но не крия, че съм се засягала от някои думи и реакции на свекърва ми, особено по отношение на това, че имам висше образование, а тя не може да го преглътне, защото нема такова чудо у техно село.

# 25
  • Мнения: 576
Не съм усещала .... по-скоро обратното!

# 26
  • Мнения: 577
Е мъжът ти ,какво прави в случая?Той знае ли за нейните изпълнения?Говори с него първо.А не  е  зле идеята и ти в,нейно присъствие ``да се обадиш на твоя бившия``и да си поговорите.Предопреди съпруга си и си гукай ------сама по  телефона --------уж с него.Каквото ти дойде на ум си приказвай.Нека тя слуша.`Кажи му`----`` Ииии,както вчера ти казах,отидох на маникюр,след това ефтинко ми взеха за масажа........А ти ,какво стана с твоите бизнес партньори-сключихте ли сделка?``Излекувай я........... Laughing Wink

# 27
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 14
преди пробваше, но не успяваше   Mr. Green
сега даже комплименти ми прави Blush

# 29
  • Мнения: 595
Чак да са ми го подтискали - не, но не крия, че съм се засягала от някои думи и реакции на свекърва ми, особено по отношение на това, че имам висше образование, а тя не може да го преглътне, защото нема такова чудо у техно село.
Вярно ли ?Ееееееееее,какво ли няма!
И какво ти казва-"...добре,че нямам висшо Praynig!"не те иронизирам-напротив!

По-темата-моята дори ми е признавала,че в много неща съм я "надминала"(което все пак е относително)и не,че не ми е прави забележки често,но чак пък да ми подтисне самочувствието......

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 17:36 от .:АmriankА:.

Общи условия

Активация на акаунт