Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Благотворителност
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 130 отговора

Пускам тази тема по молба на една потребителка. Не може сама да си пусне темата.
ani_tajnata
Но нека тя да пише оттук нататък и да разкаже историята си.
Цитирай
Здравейте,казвам се Ани,на 58 години сам,самотна майка сам.Пенсионерка сам поради тежак труд,не мога да работа поради с4упен прешлен.Бащата на детето ми е по4инал.ДАщЕРИА ми има нужда от дрехи,обувки,химикалки,тетрадки,в момента е болна и има нужда от лекарства,нешо за гарлото.едва прежииаваме,имаме нужда от хранителним продукти. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad про6таваите 4е пи6а така но недожиждам Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad.благодариа жи от сарце  bouquet
Цитирай

casa solare

Може ли да дадете малко повече информация? На колко години е дъщеря ви, от кой град сте....
« Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 00:59 от Dencho »
Цитирай

DE

И аз се интересувам!
Цитирай

casa solare

Елфина ти познаваш ли жената? Може ли ти да дадеш подробности за нея и детето?
Цитирай

Бургас

и аз искам да помогна,но даже не е писано от кой град си,Ани.
Цитирай

Pyce

Ще следя и аз.
Цитирай
Здравейте,аз сам от софия.но нямам нет и за тожа пиша рядко,дащериа ми е на 15 години.от софиа сам.
Цитирай
имам домашен телефон,но само могат да ме тарсят.мойе да ме тарсите сутрин от 8 сутринта. Crying or Very sad 028686545 а между другото,имам приятелка с 3 годишно  Crying or Very sad Crying or Very sadдете която сащо е нуьдаеща се,но няма достап до интернет. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

DE

Дай, моля те, размери на дрехи за теб и дъщеря ти. Пиши ми на лични адреса си.
Дай и повече информация за себе си. Ако някоя мама(от София) има интерес, може да се срещне с жената.
Цитирай

casa solare

Звънях на жената, но никой не ми отговори. Ще пробвам отново.
Цитирай
zvanete sutrin kam 8. :hug:ako moje da pomognete i na drugata mama s 3 godi6noto ete :cry:mnogo she e blagodarna milata
Цитирай
zdraveite spe6no se nujdae da6teria mi otvitaminim i ne6to za garloto,blasgodarq vi dobri xora Hug Hug
Цитирай

casa solare

Ани извинявай, но ми е неудобно да звъня толкова рано. Просто напиши някакви размери на детето ти -  ръст, талия, ханш........ От какво е болно детето, лекаря какво казва..... Пиши ми на лични от кой квартал си? Аз не съм с кола и имам малко дете и болна майка. Не мога да се съобразявам с твоето свободно време. Искам конкретно да знам нуждите ти. В кой клас е малката? И това с приятелката ти, която има нужда от дрешки......... И там дай подробности....... Ако на тебе ти е трудно да напишеш тези неща, нека друг опише нуждите ви и подробностите около тях.
Моя позната е готова веднага да дари дрехи за дъщеря ти, но нищо не знаем за вас.......
Цитирай

casa solare

Ето това е ми е писала Ани на лични
da6terq mi e viskoa 165 54 kg e,ami doktora kaza 4e triabva da vzemme strepslils da vzemem i biopartox,alal nqamam vazmojnost da gi vzema,priqtelkata mi ima slabi4ko detence,koeto se nujdae ot dre6ki i obuvki blagodarq ti kaji koga ti e udobno da m,i zvanne6 han6a na da6terq mi e 88sm a taliqtq 80 sm 
Очкавам и някакъв адрес
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 130 отговора