Има нужда от помощ.

  • 8 998
  • 130
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 634
Dante и тук да ти кажа, rut има връзка с Жени.

Да, ние се видяхме днес и разбрах къде работи Жени. Само, че преди края на празниците няма да мога да отида. Затова да я информирам тук в "таблото за съобщения".  Laughing

# 76
  • Мнения: 2 471
Аааааааааа, ти ли ми я грабна в 18.00ч Grinning

# 77
  • Мнения: 3 376
Сега да повторя като "умна"-Ани е майката,Жана е дъщеричката и живеят с още едно момченце,така ли?

А Ани също е слабичка предполагам?Ще изровя дрешки и аз двете,а момченцето колко е голямо горе-долу?

Аз ще идвам до София другата седмица и ще видя какви по-обемни неща мога да взема...ще може ли да се видя с някоя от вас и да ги предам,защото ще съм само за няколко часа.

Например неща за домакинството се сещам на първо време-чаши,малко посуда и т.н.Ще видя какво още имам и ще пиша да кажете дали става.

# 78
  • Мнения: 2 471
Момченцето е на 10г

# 79
  • Мнения: 2 584
EASpirit с удоволствия ще се видя с теб стига да не съм на работа

# 80
  • Мнения: 3 376
rut  Hug
Ще пиша пак когато разбера кой ден със сигурност ще идвам,но ще съм с автобус Confused и то около НДК/не познавам София изобщо/,но ако ти е далеч не искам да те ангажирам.

# 81
  • Мнения: 2 471
Ееееееее, значи и с мене ще се видиш, защото пък аз живея до НДК  Joy (ако ме искате де)

# 82
  • Мнения: 1 523
EASpirit ,ако можеш да носиш ще погледна и аз за някои неща. Hug

# 83
  • Мнения: 3 376
EASpirit ,ако можеш да носиш ще погледна и аз за някои неща. Hug

Разбира се Grinning

Колкото повече,толкова повече както казва един мой любим герой : Wink

Dencho,радвам се,че имам възможността да се запозная с всяка една от вас Hug

# 84
Моля ви, напишете адреса за да може всеки, който иска да изпрати нещо да го види.  Peace

# 85
  • Мнения: 2 471
Alex006 не мога да оставя адреса на Ани в темата, защото има закон за защита на личните данни

# 86
  • Мнения: 398
 Момичета , на 7 ще пусна първия колет.А после понеже ще пътуваме и като пристигна при нашите ще пусна и друг.Приготвила съм дрешки и някои други дребни неща , а втория ще пратя хранителни продукти.

# 87
  • Мнения: 2 577
Рут, благодаря ти , че отиде да видиш нещата на място!
ще приготвя някои мои дрехи, които ще станат на момичето. И козметика също.

# 88
  • Мнения: 2 471
Момичета,

Много Ви моля, пишете какво пращате. От една страна, да не ги зарием с вещи и от друга - да се знае какво получават. Защото се е случвало, да се помага и да се иска още и още........ И да се премълчава целенасочено, че са получени храна, дрехи......
Нали ме разбирате Hug

# 89
  • Мнения: 2 577
да, и ако не притеснява момичетата да пишат горе долу като количество, каво и колко пращат Hug Hug Hug
Дано успеем да помогнем с повече на семейството. Това, което Рут е писала направо ме втрещи Shocked

Общи условия

Активация на акаунт