Има нужда от помощ.

  • 8 999
  • 130
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 577
Пускам тази тема по молба на една потребителка. Не може сама да си пусне темата.
ani_tajnata
Но нека тя да пише оттук нататък и да разкаже историята си.

# 1
Здравейте,казвам се Ани,на 58 години сам,самотна майка сам.Пенсионерка сам поради тежак труд,не мога да работа поради с4упен прешлен.Бащата на детето ми е по4инал.ДАщЕРИА ми има нужда от дрехи,обувки,химикалки,тетрадки,в момента е болна и има нужда от лекарства,нешо за гарлото.едва прежииаваме,имаме нужда от хранителним продукти. Cry Cry Cry про6таваите 4е пи6а така но недожиждам Cry Cry Cry Cry.благодариа жи от сарце  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 471
Може ли да дадете малко повече информация? На колко години е дъщеря ви, от кой град сте....

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 00:59 от Dencho

# 3
  • DE
  • Мнения: 967
И аз се интересувам!

# 4
  • Мнения: 2 471
Елфина ти познаваш ли жената? Може ли ти да дадеш подробности за нея и детето?

# 5
  • Мнения: 521
и аз искам да помогна,но даже не е писано от кой град си,Ани.

# 6
  • Мнения: 3 376
Ще следя и аз.

# 7
Здравейте,аз сам от софия.но нямам нет и за тожа пиша рядко,дащериа ми е на 15 години.от софиа сам.

# 8
имам домашен телефон,но само могат да ме тарсят.мойе да ме тарсите сутрин от 8 сутринта. Cry 028686545 а между другото,имам приятелка с 3 годишно  Cry Cryдете която сащо е нуьдаеща се,но няма достап до интернет. Cry Cry Cry Cry Cry

# 9
  • DE
  • Мнения: 967
Дай, моля те, размери на дрехи за теб и дъщеря ти. Пиши ми на лични адреса си.
Дай и повече информация за себе си. Ако някоя мама(от София) има интерес, може да се срещне с жената.

# 10
  • Мнения: 2 471
Звънях на жената, но никой не ми отговори. Ще пробвам отново.

# 11
zvanete sutrin kam 8. :hug:ako moje da pomognete i na drugata mama s 3 godi6noto ete :cry:mnogo she e blagodarna milata

# 12
zdraveite spe6no se nujdae da6teria mi otvitaminim i ne6to za garloto,blasgodarq vi dobri xora Hug Hug

# 13
  • Мнения: 2 471
Ани извинявай, но ми е неудобно да звъня толкова рано. Просто напиши някакви размери на детето ти -  ръст, талия, ханш........ От какво е болно детето, лекаря какво казва..... Пиши ми на лични от кой квартал си? Аз не съм с кола и имам малко дете и болна майка. Не мога да се съобразявам с твоето свободно време. Искам конкретно да знам нуждите ти. В кой клас е малката? И това с приятелката ти, която има нужда от дрешки......... И там дай подробности....... Ако на тебе ти е трудно да напишеш тези неща, нека друг опише нуждите ви и подробностите около тях.
Моя позната е готова веднага да дари дрехи за дъщеря ти, но нищо не знаем за вас.......

# 14
  • Мнения: 2 471
Ето това е ми е писала Ани на лични
da6terq mi e viskoa 165 54 kg e,ami doktora kaza 4e triabva da vzemme strepslils da vzemem i biopartox,alal nqamam vazmojnost da gi vzema,priqtelkata mi ima slabi4ko detence,koeto se nujdae ot dre6ki i obuvki blagodarq ti kaji koga ti e udobno da m,i zvanne6 han6a na da6terq mi e 88sm a taliqtq 80 sm 
Очкавам и някакъв адрес

Общи условия

Активация на акаунт