Дамската чанта - бутик или битак?

  • 4 910
  • 118
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Дамската чанта е неразделна част от ежедневието на всяка жена.
Интересно ми е,лесно ли си намирате нещата в нея,когато ви трябват - мобилен телефон, ключове и т.н., или понякога имате чувството, че там е пълен хаос. Присъстват ли  предмети с "изтекъл срок на годност" или я държите подредена - доколкото е възможно.
.... на една софийска улица неволно погледнах в чантата на една жена, която я беше отворила за да търси нещо в нея - уплаших се от гледката.... 
... дали ще има такива от вас които ще си признаят,ако и при тях положението е извън контрол...  Wink

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 20:09 от Нали Мъжете Не Плачат

# 1
  • Мнения: X
Рядко нося дамска чанта, но  когато нося тя е задължително тип "Торба" и вътре е пълен хаос. Ето на,  признах си!
Темата да не е нещо като "Анонимните алкохолици"?  Laughing

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Дамската ми чанта не е кошче за смет. В нея има всичко. Дори и ред, въпреки привидния хаос. Нещата си намирам много лесно. И друг път не зяпай по дамските чанти, да не те дрънне някой вибратор по челцето.  Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 3 423
Държа всичко под контрол, дори и хаоса.
Винаги знам кое къде е, дори и защо е.
Винаги като никога ли е? Май да.

# 4
  • Мнения: 6 992
Рядко нося дамска чанта, но  когато нося тя е задължително тип "Торба" и вътре е пълен хаос. Ето на,  признах си!
Темата да не е нещо като "Анонимните алкохолици"?  Laughing
И аз съм от тия.
Нося раница. И то не е точно раница, ами торба с връзки.
Облагородена мешка.
Пълна кочина е вътре.
Но пък е всичкопобирка. С малко настоятелност и хъс, бая неща набутвам вътре.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 176
.... на една софийска улица неволно погледнах в чантата на една жена, която я беше отворила за да търси нещо в нея - уплаших се от гледката.... 

Невъзпитано е да се наднича, поглежда, оглежда, любопитства, да се бърка пък съвсем, в чужди, особено дамски чанти. В този ред на мисли само аз е желателно да си знам какво има в нея.  Grinning

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Предпочитам чанти с вътрешни джобчета. Там слагам дребните неща. Винаги имам книга в чантата, която освен за четене Laughing служи и за преграда.
Обичам да ми е чистичко и подредено, каза Карлсон. Доколко е възможно, разбира се. Все пак отглеждам тролове.

# 7
  • Мнения: 1 897
За мен е необходимост.
Обикновено е подредена.
Нещата си намирам лесно, освен когато не съм забравила преди това да ги сложа там.

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 573
В мойта чанта е някаква трагедия...например, вадя кабела със слушалките за телефона, а на него са нанизани ключове, слънчеви очила, ластичета за коса....
А като ми звънне телефона, трябва да си навра цялата глава в чантата-торба, за да видя от къде свети- с опипване е абсурд да го извадя...  ooooh!

# 9
  • Мнения: 122
.... на една софийска улица неволно погледнах в чантата на една жена, която я беше отворила за да търси нещо в нея - уплаших се от гледката.... 

Невъзпитано е да се наднича, поглежда, оглежда, любопитства, да се бърка пък съвсем, в чужди, особено дамски чанти. В този ред на мисли само аз е желателно да си знам какво има в нея.  Grinning

 hahaha Joy
На жена ми в чантата не знам какво има, знам че това е запазена територия....
......а гледката на улицата беше впечатляваща...

# 10
  • Мнения: 2 467
Хаос и безпорядък. Производителите са виновни, щото не намират за нужно да сложат повече от 2 джоба.

# 11
  • Мнения: 4 965
Моята е средно положение. Има всичко, вкл. и ред в хаоса. Винаги знам кое къде е, но пък всички наоколо се чудят как в малка чанта /предпочитам мини размерите - за чанти  Naughty/ успявам да набутам всичко, вкл. документи, голям портфейл, няколко комплекта ключове, няколко гсм-та и неизброим брой козметични "джвъчки". И задължително трябва да има много джобчета...

# 12
  • Мнения: 2 131
... дали ще има такива от вас които ще си признаят,ако и при тях положението е извън контрол...  Wink
Да си призная ли...  Joy В моята дамска чанта положението мноооооого рядко е под контрол. Винаги си купувам големи чанти, за да побират много неща и, когато започна да търся нещо,.......  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Понякога просто и на мен ми иде да изсипя цялото съдържание на земята. Абсолютно недоумявам как е възможно някои жени да успяват да поберат нещата си в малки чантички, тип портфейл. И благородно им завиждам  Grinning.
Винаги се заричам телефонът ми да стои в единия джоб, а ключовете в другия и, съответно, да си ги открия веднага. Да, ама не.

# 13
  • Мнения: 1 212
Регулярно вкаравам нещата в ред и там .... както навсякъде / в гардероба, в къщи .. /.
Един вечен ред прави ежедневието и живота  сив, по моему  ...  Peace

# 14
  • Мнения: 1 897
Винаги знам кое къде е, но пък всички наоколо се чудят как в малка чанта /предпочитам мини размерите - за чанти  Naughty/ успявам да набутам всичко, вкл. документи, голям портфейл, няколко комплекта ключове, няколко гсм-та и неизброим брой козметични "джвъчки". И задължително трябва да има много джобчета...
Допълвам, че освен изброеното дотук в моята чанта има задължително малка линийка и електронен калкулатор.

Общи условия

Активация на акаунт