Дали е от страх

  • 1 329
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Просто й харесва да няма по себе си дрехи, хавлии, нейните минути свобода да е гола. Не вярвам да сте я уплашили, синът ми реагира по същия начин, обличането след баня е кошмар.

 newsm10
Всички бебчета обичат да са голички  bowuu

# 16
  • Мнения: 471
Е добре,наистина ме успокоихте! благодаря ви Hug

# 17
  • Мнения: 2 374
не се притеснявай,при повечето е така включително и при моята дъщеря,пищи та........нямам думи,а докато е в коритото умира от кеф Hug

# 18
  • Мнения: 583
Аз пък си мислех,че я страх от голотата..ама като чета май ще излезе обратното..така пищи след баня,че ме хваща страх...няма обличане,даже не плаче ми пищи в истинския смисъл на думата..и все се притеснявам да не я боли нещо или пък,че е влязла вода в ухото и разни такива предположения,а то какво било..кеф и е ,че е гола...Брей newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 17 591
Може би ако я гушиш, докато е с хавлия?..

# 20
  • Мнения: 9 973
и нашия палавник е същия Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 2 801
И със сина ми е така, дори като му сменям памперса е такава радост като го оставя да порита, а после мъка...

# 22
  • Мнения: 2 334
Напълно нормално моето момиченце беше по същият начин.Всички бебоци се чустват много добре голички.Не се притеснявай. Peace
Peace

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Това е протест срещу "края на банята". Като я отвиете сигурно си мисли, че чипкането ще започне наново.


 Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 243
На нас ни помага сешоарътдокато я обличаме . иначе и ние сме същите , но от бръмченето се успокоява. Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 1 230
Дъщеря ми е на 1,9г. и все още не търпи хавлията. За този месец вече 3 пъти съм я приспивала гола и като заспи я обличам. Няма друг начин, порасна и стана по-силна не мога да я облека ако е будна, трябва да е много изморена за да е сравнително кротка. Друг е въпроса, че вътрешният й часовник работи доста добре и като стане 21,00ч. започва да се разсъблича и тича щастлива из къщата. Добре че идва топло време и ще е по-малко облечена.

# 26
  • Мнения: 3 376
Нашия син е същия,едва го пренасяме от банята до стаята.

После имаме ритуал да потича и да се борим малко както е голичък и когато настъпи момента за обличане обаче.. ooooh!

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Не се тревожи,и ние сме така и то всяка вечер.Още я извади баща й от ваничката,поставя я на хавлията и аз си знам-рев,писъци и при нас положението е такова,че докато не започна да я храня не прстава да пищи и пищи до захласване,отвратително е.Снощи за моя радост си мълчеше до едно известно положение-докато не започнахме да я обличаме...И това ще мине,но си трябват здрави нерви,за да се издържи всеки период на адаптация на детето.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 820
Всички бебета обичат да са голи. Не се притеснявай. Дъщеря ми реагира по същия начин при обличане, а когато я съблека настава такава дива радост, че сърцето ми се пълни Laughing.
И при нас положението е същото Laughing.

# 29
  • Мнения: 403
Просто й харесва да няма по себе си дрехи, хавлии, нейните минути свобода да е гола.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт