Какъв крем за зърна ?

  • 54 135
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 279
Здравейте , момичета !
Бих искала да споделите какъв крем за зърна ползвахте и сте доволни от него...
Аз искам от сега да си взема някакъв, че ми е суха кожата на гърдите. Препоръчаха ми на Авент, ама в момента го няма по магазините и по складовете също Rolling Eyes
Интересува ме също и ако може да не се измива след това след всяко кърмене Wink

# 1
  • Мнения: 26
доколкото знам възможностите са три: на авент, лансинох и гермастан.
моят фаворит е този на авнет - много хубаво се размазва, отлично успокоява и не налага измиване, но за съжаление в момента няма внос
лансинох също не изисква измиване, но на мен лично ми се стори много твърд и трудно го размазвах, а когато зърната ми бяха раздразнени дори ми беше неприятно това усилие да го размажа
гермастана е хубав, но трябва да се измива

# 2
  • София
  • Мнения: 1 522
Аз ползвах Гармастан и досега го ползвам и съм много доволна от него.


# 3
  • София
  • Мнения: 1 833
Когато бях в родилното една от лекарките в детско отделение ме посъветва да се мажа с гармастан, защото ми бяха разранени зърната. Не съм се мазала и не мога да ти кажа дали е добър.

# 4
  • Мнения: 1 428
Гермастан thumbsup

# 5
  • Мнения: 189
Доволна съм от Гармастана, а измиването не изисква чак такива усилия.

# 6
  • Мнения: 279
maia_01, права си за усилията Peace Ама кожата ми писах горе,че ми е суха, както и зърната ми, а честото измиване още повече изсушава. Това не значи, че няма да се измиват ,но да не е преди и след всяко кърмене....

# 7
  • Мнения: 118
Гермастан - препоръчаха ми го от болницата. Ползвала съм го и бях доволна.  Peace

# 8
  • Мнения: 1 328
Лансинох също е без отмиване.

# 9
  • Мнения: 1 440
Гармастана не ми помогна.
Авентския определено е по-добър за мен,именно че не се отмива и изсушава допълнително кожата.Но щом го няма и аз съм за Лансинох!

# 10
  • Мнения: 1 446
Използвах Лансинох и съм мног одоволна. За 5-6 дена ми оправи зърната  Peace А това че не се измива е голям плюс

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 87
В болницата ми препоръчаха Гермастан и останах доволна.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 524
лансинох или авент Peace

# 13
  • Мнения: 690
лансинох  Peace гермастан - трябва да се отмие, което пък не е добре за кожата

# 14
  • София
  • Мнения: 43 903
Лансинох Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт