Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sofia

здравейте,може ли някой да ми каже имали ефект от някои хап4ета за отслабване.преди време бях отслабнала от зеления 4ай,но сега не ми действа.имате ли полза от фемимодела.предварително ви благодаря
Цитирай
Здравей Дебора, тъкмо подобна тема започнах и аз. Купих си една добавка за отслабване вчера и днес я почнах, ако действа ще ти кажа.
Цитирай

Пловдив

Да аз миналата година намерих темата на Поци за хранителната добавка LIPOZAN и до сега съм свалила 13кг. + хранителен режим + 1 път седмично фитнес. Иска се много упоритост и търпение.
Цитирай

sofia

здравейте,моми4ета.благодаря ви за отговорите,от днес запо4нах да пия фемимодел.ще ви информирам ако има резултат.успех на вси4ки отслабващи.
Цитирай

в резерват

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151060.0
Цитирай

in my dreams

Хранителните добавки помагат едва 10 -15 % , другото  е начин на живот и спорт Peace
Ако помагаха на 100 % първо нямаше да има пълни хора и второ щяха да струват ....... Crazy
Цитирай

София

Ами аз към храненето и спорта ще добавя бърнъра, който Поци ми препоръча в една тема, и ще отслабна. Пък вие ако искате гълтайте хапчета, съчетани с манджотии, и накрая ще си сравним резултатите. Това ще бъде един вид експеримент, в който аз ще съм контролната група  35

Някой да не се обиди....  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.