До кой месец може да се пътува с автобус на далече?

  • 1 608
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Мисля, че ако бременността ти протича нормално, няма проблем и в по голям месец. Аз бях в 5-ти като пътувах извън страната на 2500 км. Може би по скоро неудобство, тъй като автобуса спираше на 3-4 часа за тоалетна, а тази в автобуса ми се стори доста гнусна  Close . По късно не ми се е налагало, но ако беше, щях да пътувам. Имах много лека и спокойна бременност   bouquet

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ако се чустваш добре не виждам проблем.
Аз пътувах/шофирах до 9м, всеки месец по 360км в едната посока.

# 17
  • Мнения: 728
Ако се чустваш добре какъв е проблема.
Аз в средата на 7 мия за 1 седмица 3 пъти ходих до Габрово и обратно с кола това са си над 400 км на ден, пък нищо ми нямаше. Е това с пишкането обаче е малък проблем.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 522
Цитат
Ако се чувстваш добре и няма проблеми аз лично бих отишла!


# 19
  • Мнения: 4 784
Както са казали и другите мами, ако се чувстваш добре, не е проблем. Аз пътувах доста повече км, бях в 7 месец, но пътувахме с кола. А и бременността ми не бе от най-леките, бе съпроводена с непрекъснато гадене и повръщане. И сега, само като си представя в някои случаи в автобусите какви миризми се носят, когато разни лели и баби започват да си отварят торбичките за хапване и да се потят и ми прилошава, пък камо ли ако съм бременна. Ако на теб това не ти пречи и се чувстваш добре, няма защо да се чудиш.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 603
При една нормална бременност може съвсем спокойно да си пътуваш. Дори май сега ти е момента да се разхождаш - после с бебока е по-различно. Само че, аз не бих тръгнала на дълъг път с обществен транспорт, ако съм бременна или с малко дете.

# 21
  • София
  • Мнения: 672
Можеш да си пътуваш спокойно. Проблема с пътуването не крие риск за бебето, а може да ти е некомфортно - като ти се допишка ще ти се наложи да спреш автобуса. Да ти кажа, според мен пътуването в хубав (нов) автобус е по-добре отколкото с кола, защото в колата клати повече, на задната седалка може да е по-тясно и бебчето рита повече  Mr. Green Но това си е мое мнение  Hug

Общи условия

Активация на акаунт