AVON обсъждане на продукти-5

  • 22 882
  • 607
  •   1
Отговори
# 60
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
А ще можеш ли да снимаш?

# 61
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ще се пробвам Simple Smile

# 62
  • Мнения: 1 259
Да ви се похваля, днес видях 9-ти....мнооого летен каталог! Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 3 581
Да ви се похваля, днес видях 9-ти....мнооого летен каталог! Simple Smile
Еха - сподели нещо интересно

# 64
  • Мнения: 1 259
Ами подчти  нищо ново, бяха наблегнали на плажни продукти, а гланца за устни на color trend-Angel, дето беше за последен път в миналата брошура пак го има.... има интересен часовник, черен с някакви орнаменти, всъщност доста и на аксесуарите са наблегнали, няколко странички с часовници, чанти, бижута...
Ох, как ми избяга всичко от ума...ама нямаше много ново.....

# 65
  • Мнения: 994
Искам да попитам какви са ви впечатленията от AGELESS Коригиращ стик? За какъв тип бръчки се използва, има ли възрастови ограничения, има ли ефект. Мерси за отговорите.
ами аз мисля,че е за 40 + и се мажат по-дълбоките бръчки

# 66
  • София
  • Мнения: 3 581
onejnost очакваме си снимките   smile3534 smile3508

# 67
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ще ги кача неделя вечер... По-рано ще ми е невъзможно...ако не е проблем

# 68
  • София
  • Мнения: 3 581
Ще ги кача неделя вечер... По-рано ще ми е невъзможно...ако не е проблем
е не - то до К7 има много време Simple Smile

# 69
  • Мнения: 14 486
Ами подчти  нищо ново, бяха наблегнали на плажни продукти, а гланца за устни на color trend-Angel, дето беше за последен път в миналата брошура пак го има.... има интересен часовник, черен с някакви орнаменти, всъщност доста и на аксесуарите са наблегнали, няколко странички с часовници, чанти, бижута...
Ох, как ми избяга всичко от ума...ама нямаше много ново.....

къде го гледа - има ли го някъде в нета качен?

# 70
Здравейте! Някой ползвал ли е антицелулитния гел за извайване на тялото с гинко, перила и глог, доволни ли сте и най- важното можете ли да ми кажете дали съдържа кофеин. Имам непоносимост  към кофеина и не мога да ползвам такива продукти. Изобщо съществува ли антицелулитен продукт несъдържащ кофеин?

# 71
  • Мнения: 619
Здравейте! Някой ползвал ли е антицелулитния гел за извайване на тялото с гинко, перила и глог, доволни ли сте и най- важното можете ли да ми кажете дали съдържа кофеин.
Здравей!Аз го ползвам(всъщност не го ползвам   Embarassed ),но не редовно и резултат немога дам, несериозна съм,съдържа кофеин.
На другия въпрос немога да отговоря.

# 72
  • Мнения: 1 884
Момичета, поръчах си автобронзанта лосион за тяло - за светла кожа. Някой ползвал ли го и ако да -отзиви?

# 73
Моми4ета искам да ви попитам да ли сте пробвали новата спиралка на Avon със синята четчица "SuperShock" ?Дайде някакво мнение дали сте доволни че много съм се навила да си взема, но не съм съвсем сигурна да не се окаже някъкъв боклук...  Thinking

# 74
  • Мнения: 994
Моми4ета искам да ви попитам да ли сте пробвали новата спиралка на Avon със синята четчица "SuperShock" ?Дайде някакво мнение дали сте доволни че много съм се навила да си взема, но не съм съвсем сигурна да не се окаже някъкъв боклук...  Thinking
Ами ние доста я обсъждахме тази спирала и всички са доста доволни.Аз поне да съм чула отрицателно мнение

Общи условия

Активация на акаунт