Отговори
# 45
  • някъде там
  • Мнения: 1 464
На 4 февруари направих  2 поръчки.Получих потвърдителен имейл и се появиха в сюивито,даже вече са домисил,но парите по картата нито са дръпнати нито са блокирани newsm78 Какда го разбирам това?
Имами поръчка от 09,01 ,която още не съм получила и вече се притеснявам.Има ли други неполучили от тази дата?

# 46
  • Мнения: 536
Я споделете остана ли още някой от София който чака от 09.01.?

# 47
  • Мнения: 767
За пазаруването с чек.....ако получиш чек....трупаш в кошницата до сумата на чека...принтираш кошницата без да пускаш поръчка и заедно с чека им я пускаш по факс или...осребряваш си чека в банката и после си пазаруваш както си пазаруваш по принцип....имало комисионна за осребравянето...не знам колко е
другото което се въвежда при валидиране на поръчката е ако са ти пратили ваучер на мейла със 9 цифрен номер...чека там няма да ти го приеме

Още едно доказателство че никой не чете...има го в тази тема поне на 5 места написано

Какво трябва да пише в SUIVI DE COMMANDE за да съм сигурна че съм направила поръчка
там трябва да имаш опис на продуктите които си поръчала
Специално в тази тема липсва отговора, който току що получих от теб(за което съм ти много благодарна smile3525 newsm47)
Изръшкала съм всички страници-вече 2 часа седя и търся.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Рапунцел веднага отиват там.Мен това ме притесни,че пише там приехме поръчката ви,но няма опис на нещата
 илонитка и аз имам от 09-ти неполучена за митница

# 49
  • София
  • Мнения: 435
Може ли една молба PraynigАко някой днес ходи до митницата да попита дали е пристигнала поръчка за Теодора Минева BlushОт 12.01 е на пощата я нама, по телефона на митницата не дават информация,а работното им време е такова че трудно ще се стигне до там, а и естествено известие от митницата не идва #2gunfire.
Предварително благодаря ако някой се отзове  bouquet

Щом не идва известие, значи я няма още.. Не е безумно закъсняла.. Тепърва започват да идват поръчки от тези дати. Какви са тия нерви не мога да разбера  ooooh!
Е аз само да кажа че и без известие поръчката си беше на митница и сестра ми днес я взе. Каза че имало много кашони от Франция успяла е да види имена на Надя,Цветелина ,Кристина ако има такива чакащи поъчки от около 12.01 може да отидат да си ги вземат.Айде хубав ден

# 50
  • Мнения: 4 877
Я споделете остана ли още някой от София който чака от 09.01.?

аз, но имам 1 известие вчера - не знам за коя дата е. Имам много поръчки.

# 51
  • Мнения: 1 000
Какво трябва да пише в SUIVI DE COMMANDE за да съм сигурна че съм направила поръчка
там трябва да имаш опис на продуктите които си поръчала

веднага ли се прехвърлят от кошницата - там.
уж успях да поръчам, имам разпечатана фактура, а сега се чудя дали да не поръчам пак  newsm78
[/quote]

При мен никога не е имало забавяне..обикновено след поръчката веднага съм там, но някои момичета  се оплакаха, че при тях е имало забавяне...на сайта а и на французите явно им е нанагорно напоследък  hahaha

Колкото до това на изпит ли сме или не....само ще кача, че въпреки всичко отговорих, а не съм засилила някой да рови назад. Въпросът опира до това че ако се чете назад...темата ще  е наполовина и много по-лесно ще  се намира информацията от която имаме нужда

# 52
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
На 4 февруари направих  2 поръчки.Получих потвърдителен имейл и се появиха в сюивито,даже вече са домисил,но парите по картата нито са дръпнати нито са блокирани newsm78 Какда го разбирам това?

Аз имам от 30.01,но ми бяха блокирали парите за 2 дни и после са ги отказали и сега са ми пак по сметката на картата. Направо ме убиха този път. Нищо не са ми пратили на мейл.Чудя се какво да правя?

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Ейййй, тези мъжки дънки от 3 евро току се появява номер, току изчезват. Не мога да сваря да ги поръчам... чак ме изнервят!  #Cussing out

# 54
  • Мнения: 1 284
Някой да е поръчвал от тази полаза с бастите номер 38 дали може да ми даде размери  Praynig
http://laredoute.fr/vente-la-jupe-denim-a-plis-active-wear.aspx? … e&pagesize=16

# 55
  • Мнения: 61
Stefoni  благодаря, много ме улесни   bouquet

# 56
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 393
Аз чакам от 15-ти и 17-ти януари и вчера се събудих със силното чувство, че имам пратка на митницата.. Mr. Green Даже се и разходих до там, но нищо нямаше за голямо мое разочарование..А тази нощ сънувах някакви кашони големи с поръчки..пък ровя в тях, пък се оказва че ми липсват неща.. Rolling Eyes. съвсем се побърках с това чакане  Grinning

# 57
  • Мнения: 354
моля ви, дайте код, намлящ зелените цени, който работи! Hug

# 58
  • виртуално
  • Мнения: 2 860
Долре, наново поръчах, стигнах до разпечатване на фактура, но най горе пише:     *  Votre commande est enregistrée mais nécessite un contrôle manuel - какъв ръчен контрол ?

# 59
  • Мнения: 326
Я споделете остана ли още някой от София който чака от 09.01.?
Аз вчера получих известие за митница за поръчката от 09.01. Иначе получих пратка от 17.01 на пощата и чакам от 29.01 пак за пощата.

Общи условия

Активация на акаунт