Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Magrathea
Някой знае ли колко дни безпроблемно може да стои пратка в пощенски клон? Имам поръчка, пристигнала на 9-ти, но ще мога да я взема най-рано в петък, че съм в болничен заради Нели?
Добрата новина е, че и следващите поръчки са пристигнали, но за тази от 9-ти не знам колко ще я пазят там Rolling Eyes

# 1
  • София, България
Някой знае ли колко дни безпроблемно може да стои пратка в пощенски клон? Имам поръчка, пристигнала на 9-ти, но ще мога да я взема най-рано в петък, че съм в болничен заради Нели?
Добрата новина е, че и следващите поръчки са пристигнали, но за тази от 9-ти не знам колко ще я пазят там Rolling Eyes
Мисля, че г пазят най-малко месец!
Не се притеснявай!
Аз вчера /14-ти/ си взех пратката от 2.1.2008

# 2
  • Варна,морето ...
и мойте 2 са в софия,точно 10 дни,супер Party
срамота  може ли толкова да се бавят

# 3
  • на пистата
и мойте 2 са в софия,точно 10 дни,супер Party
срамота  може ли толкова да се бавят
много бързо идват даже

# 4
  • sofia
20дни,питах преди 2-3дни,че и мен ме интересуваше

# 5
  • Magrathea
Благодаря Hug

# 6
Здравейте момичета!
Може ли да ми препоръчате нещо за мазна кожа с разширени пори, най-много е в Т-зоната. Искам нещо което хем да я хидратира, хем да не ми се омазнява Т-зоната. Писна ми. 2 часа след като се гримирам ми лъсва лицето.

# 7
  • София
Някъде по напред из темата се коментираха ФДТ на Мак, ама сега не намирам къде Embarassed
Но доколкото си спомням хвалехте един модел в шишенце. Та въпроса ми е някой ползвал ли е този, който е на промоция в момента (няма снимка в ягодка, но в сайта на мак видях, че е кутийка)

И дали е подходящ за мазни кожи?

# 8

На мен ми казаха от пощенския клон, че непотърсенa до 14 дни от известието пратка, се връща обратно на изпращача.

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 16:00 от The same myself

# 9
  • Стара Загора
Привет на всички,зная,че много са досаждащи процедурните питания,но от сутринта изчетох 30-40 стр и от старите теми също, но не открих каквото ме интересува.
Направих си поръчка,прие ми  плащането с картата и са ми блокирани или дръпнати парите.Имах мейл на пощата,с който искаха да потвърдя адреса и секюрити кода на картата.Отговорих им,макар,че не ми се щеше такива данни в мейл да изпращам Cry.После в сайта на Ягодка проверих статуса на поръчката и ми излиза,че поръчката е с  чакащо плащане.Има ли нещо друго,което пропускам и как да разбера,че всичко е ОК и №  на пратката.Много ви благодаря предварително  bouquet

# 10
  • София
Привет на всички,зная,че много са досаждащи процедурните питания,но от сутринта изчетох 30-40 стр и от старите теми също, но не открих каквото ме интересува.
Направих си поръчка,прие ми  плащането с картата и са ми блокирани или дръпнати парите.Имах мейл на пощата,с който искаха да потвърдя адреса и секюрити кода на картата.Отговорих им,макар,че не ми се щеше такива данни в мейл да изпращам Cry.После в сайта на Ягодка проверих статуса на поръчката и ми излиза,че поръчката е с  чакащо плащане.Има ли нещо друго,което пропускам и как да разбера,че всичко е ОК и №  на пратката.Много ви благодаря предварително  bouquet
Това е всичко, ще получиш мейл с номера на поръчката, но вероятно заради часовата разлика ще се позабави. Ако нещо има проблем, те пак ще ти пишат - не се притеснявай

# 11
  • Стара Загора
Много благодаря Simple Smile!

# 12
  • София
Тъй като имам спомен, че миналата година поръчвах от намаленията за 14ти февруари и сега си прегледах кореспонденцията, и виждам, че поръчката ми е от 17 януари.
Дано пуснат скоро хубави неща на добри цени  Whistling

# 13
red shoe, и аз това чакам  smile3516 ама нещо се бавят май. странно ми е защото миналата година нямаха парфюми, които сега пътуват по-бавно и защо тогава бавят промоциите...

# 14
  • Sofia, BG
Момичета да ви попитам горе долу колко дни пътува пратката от Хонг конг до Русия  newsm78

Мерси предварително   bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт