Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора
ужасно съм притеснена.вчера ми се случи може би нещо странно.миналата седмица ми дойде........вчера ми беше 4 ден, по едно време ме болеше корема....и след това имах нещо странно..........малко червено парче.дали това е от цикъла ми.....все пак организма изхвърля такива неща.или съм била бременна и съм направила спонтанен аборт.възможно ли е по време на цикъл да стане такова нещо.макар че ако съм била бременна не би трябвало да имам цикъл и то нормален.от няколко месеца 4-5 ме боляха гърдите, но имах цикъл.от време на време  първите 1.2 от цикъла ми ми върви малко и е кафеникаво.ходих на лекар и ми изписаха хапчета.до миналата седмица пих пак. мисля си че ако съм била бременна лекарката щеше да види това.все пак ме гледа на ехограф. сигурно това червеникаво парче е от цикъла ми.и преди съм имала подобни......е по малки и като съсирена кръв.невъзможно е да съм направила аборт по време на цикъл, нали? не може в 4 ден на цикъла ми да си изхвърли плода. помогне те ми. знаете ли нещо такова???????2
Цитирай

Оileán na leipreachán

Какви хапчета си пила ?  newsm78 И слагай тук - там по някоя точка или запетая, че направо се задъхах, докато го прочета.  #Crazy
Цитирай

А защо пък реши, че си бременна?!  newsm78 И ти си мислиш, че това малко червено парче е плодът?!?  Shocked Shocked Shocked
Успокой се, бе момиче!   bouquet Ако имаш някакви притеснения, свързани със здравето ти, отиди на лекар...   bouquet
Цитирай

Враца

Успокой се.. това сигурно е от цикъла ти. А и щом си ходила на доктор то да се е видяло ако е имало нещо. Колкото до болките в гърдите, на мене всеки път като ми идва имам такива, това е нормално и се случва при повечето жени.
Цитирай

Добрич

Случва се понякога цикълът да е малко по- различен. И към 4 - 5 ден например да "изхвърлиш" съсиреци... поради недоброто изчистване на матката.
Имаш ли основание да смяташ, че може да си била бременна? Какви хапчета пиеш?
Днес как ти е цикъла?

Най- добре е щом си притеснена да отидеш на лекар пак. Сподели всичко, което те вълнува.   bouquet
Цитирай

Бургас

Определено , ако е било бебе , нямаше да изглежда като съсирек . NaughtyНе се тревожи!А ,ако бебе-правите ,успех следващия път! Wink
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

Единственото компетентно мнение тук е това на лекаря ти.Успех по нататък в бебеправенето Peace
Цитирай

Оф и аз веднъж така се бях притеснила, преди около половин година беше, може и повече  Sick Бяха ми били разни лекарства, щото ме оперираха...

Факта че споменаваш че пиеш лекарство, значи че се страхуваш да не би да си забременяла и с това лекарство да е станал оборт, нали така?
Ако е така, успокой се - ако си направила аборт, това означава че е имало нещо нередно. Но колкото и да мислиш - природата си знае работата   bouquet и това е бил по-добрия вариант.

Ако правите бебче, веднага спри приема на всякакви лекарства.  Naughty

Теоретично мисля че точно с идването на цикъл е възможно прекъсване на бременност и изхвърляне на плода, но сигурно кръвния съсирек не е това за което си мислиш, а нормалното излющване на матката  Love
« Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 12:11 от mama Silvia »
Цитирай

Варна

Аз също не мисля че си била браменна, ако имаш все пак съмнения обърни се към лекар за да си спокойна!
Цитирай
пиех лекарства за регулиране на цикъла.защото понякога първите 1-2 дена цикълът ми е кафяв и мн малко. а седмеца преди да ми дойде,имах леко кафеникаво течение и седмица след това пак имах.правиха ми микробиологично изследване,което не показа нищо. т.е. ми нямало нищо. Smile а и ме гледаха на ехограф и лекарката ми каза че матката ми била хубава. незнам какво общо има това.веднъж ме беше питала дали съм правила аборт........а аз не съм. попитах я дали нещо не ми е наред и тя каза че всичко ми е наред.    пиех "премиум"  или нещо такова .   да нормално е преди да ми дойде да ме болят гърдите.....ама и слад това.    уж всичко ми е наред, просто се  притеснявам дали ще мога да забременея.......тези странни течения ме притесняват.не планирам скоро да забременея.....но след известно време ще искаме бебче.дано всичко да е наред и успешно Praynig
Цитирай

Ботевград

Ако си била бременна няма как да ти дойде цикъл Rolling Eyes отиди на лекар обезателно щом имаш притеснения и ти желая успех другият път Peace
Цитирай
ами и аз съм на същото мнение че щом съм имала цикъл няма как да съм била бременна.ама в интернет кви ли неща не пишат и се шашнах. защото преди да изхвърля "това" ме болеше корема на моменти. а по принцип само първите 1-2 дена ме боли корема.ама сигурно тази болка е била от нещо друго
Цитирай

Цитат
Ако си била бременна няма как да ти дойде цикъл  отиди на лекар обезателно щом имаш притеснения и ти желая успех другият път
Това е грешно становище...Този феномен се нарича спонтанен аборт!
Доста често,желаните бременности завършват в рамките на цикъла.
Неуспешно имплантиране по ред причини.
В твоя случай,дори и да е имало бременност,преди закъснение няма как да се види!!!
Трябват,около 2 седмици закъснение Peace
Цитирай

В подножието на планината

При мен са се появявали същите съсиреци по време на цикъл.Случвало се е да са доста големи и дори веднъж един от съсиреците ми заприлича на плацента.При един гинекологичен преглед ме попитаха дали съм правила аборт,а не бях правила.И аз винаги съм се чудила възможно ли е да е било неимлантирал се ембрион.Трябва да се поговори с добър специалист по този въпрос.
Цитирай

Плацента?!? Shocked
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора