Кое е най-доброто училище в Младост според вас?

  • 121 737
  • 802
  •   1
Отговори

Анкета

Моля ви да гласувате, кое е най-доброто училище в Младост според вас.

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 795
  • Мнения: 1 701
А какво е Послушковци?
Занималня май...  Thinking

# 796
  • СОФИЯ
  • Мнения: 850
Според мен не е така, в горния пост обясних защо.
Ако може всички гласували, да имат желание за прегласуване- би ми било много интересно  Simple Smile

Ако преди си бил на едно мнение за едно училище няма проблем да го промениш. Изтриваш си гласа първо и гласуваш отново! Peace

# 797
  • Мнения: 7 210
Момичета, дали ще позволят нова тема?
И нова анкета? Simple Smile

Защото след близо 6 години съществуване на анкетата, резултатите биха били не съвсем обективни.
То, принципно и сегашната не е съвсем актуална.....си мисля Simple Smile

Ако ги няма в анкетата, защо не помолите модератор да ги добави?  Simple Smile

Според мен не е така, в горния пост обясних защо.
Ако може всички гласували, да имат желание за прегласуване- би ми било много интересно  Simple Smile

Съгласна съм с горните мнения.

Темата не е ОТЧЕТНА и няма нужда от нова, но предвид това, че е публикувана през 2008 г., съм склонна да се започне нова тема с нова анкета.
Някой заинтересован потребител има ли желание да се занимае с тази полезна дейност?

# 798
  • Мнения: 10 547
Някой ще пусне ли темата?

# 799
  • София
  • Мнения: 34 798
Каси, давай Peace
Темата мисля е на Лени - тя си е жива енциклопедия на кварталните училища Laughing , но вярвам, няма да е проблем!

# 800
  • Мнения: 7 210
Само ще помоля и новата тема да е информативна и полезна каквато беше тази. Нека в анкетата бъдат включени и новите училища в кв. Младост/наистина, не знам кои са те/.

Въздържайте се от "Запис" в новата тема, за това има опция "ИЗВЕСТИ":
 Hug

# 801
  • София
  • Мнения: 34 798
Новите училища са частни, но пак е опция Laughing

# 802
  • Мнения: 10 547

Моля за информация на лични, кои са точно новите училища в района, както и за линкове към сайтовете на онези училища, на който аз не успях да открия такива. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт