Градински играчки !!!

  • 4 606
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 398
 Моля ви дайте някакъв сайт с богат избор на градински играчки или кординати на магазини с такива.
 Прегледах по - глямата част от онлайн магазините , но няма голямо разнообразие.
 Благодаря Ви предварително!!!

# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 398
  Благодаря ви за отговорите.
  Аз почти всички онлайн магазини ги прегледах , но те предлагат един и същ асортимент.
  Иска ми се да има повече къщички , пързалки , надуваеми замъци и други подобни .Казаха ми ,че в София имало специализиран магазин , но не знаеха кординати.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
незнам за такъв специализиран магазин за градински играчки.Предполагам,че на доста места ще намериш по 2-3 артикула Peace

# 5
# 6
  • Мнения: 398
 Много ти благодаря!!!

Искам леко - по-лека да направя една част от двора детски кът.С надежда другата година лятото да е готово и дтето да има къде да се занимава.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ние в двора имаме от тази фирма - пързалка-къщичка с люлка. Много съм доволна!

Имай предвид, че са около 1400-1500 лв.

и моят магарин хич не иска да играе там сам Crossing Arms, та се налага и аз да се пързалям Embarassed,че баща му ме заплашва,че имаме да избиваме инвестицията Mr. Green

# 8
  • софия
  • Мнения: 1 745


и моят магарин хич не иска да играе там сам Crossing Arms, та се налага и аз да се пързалям Embarassed,че баща му ме заплашва,че имаме да избиваме инвестицията Mr. Green
И мен мен ме "заплашват" така  Laughing!

# 9
Като се движиш по околовръстното след като се пресече Симеоновско шосе малко по нагоре -  срещу ОМВ има на самия път разни такива неща продават. Виждала съм ги от колата като сме минавали / люлки,катерушки,надуваеми замъци/ - не знам цени обаче  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 326
Okoловръстен път между Симеоновско и Бистришко шосе срещу бензиностанции Опет и ОМВ, тел:0885965230
www.cemer.bg        www.cemer.com.tr
Има страхотни неща, цени не знам

# 11
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Okoловръстен път между Симеоновско и Бистришко шосе срещу бензиностанции Опет и ОМВ, тел:0885965230
www.cemer.bg        www.cemer.com.tr
Има страхотни неща, цени не знам

И аз все ги заглеждам, като минаваме оттам, и на Стройко имаха щанд.
Ако някой се разходи дота, нека подшушне как им вървят цените! Peace

# 12
  • Мнения: 398
 Една приятелка се обади и каза ,че е виждала на още едно място на околовръстното , но цените са били доста високи.
 Все пак за една пързалка и люлка да дадем 1000 лв си е много.

 p.s.Малко извън темата : Анири , с теб може да се спазарим да ни направят по някоя пързалка в Завода. hahaha Контролът по качеството е на ниво ,така ,че проблем няма. Laughing

# 13
# 14
  • Мнения: 622
Okoловръстен път между Симеоновско и Бистришко шосе срещу бензиностанции Опет и ОМВ, тел:0885965230
www.cemer.bg        www.cemer.com.tr
Има страхотни неща, цени не знам
оооо тези там са страхотни и аз съм им хвърлила око Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт