Спите ли нощно време?

  • 4 391
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 516
Забравила съм какво е хубав и здрав сън. Виктор се буди между 1 и не знам си колко пъти на нощ. Вече се будя от най-малкия шум. А като се събудя, после не мога дълго да заспя. Будя се и без той да се е събудил, будя се дори, когато не спи при нас, а е при баба си например.. Вече имам чувството, че никога няма да се наспя!  #Crazy Shocked
А преди спях като пън!  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 22 841
Моят юнак не спеше до 3г.Будеше се много.

# 47
  • Мнения: 78
И Божо се буди често,понякога плаче,но повечето пъти си мрънка и сам заспива.

# 48
  • София
  • Мнения: 928
Една година, два месеца и шест дни, а сънят все още е мираж  Crazy

# 49
  • Мнения: 1 174
На година и три месеца сме и продължаваме да се будим нощем.Имали сме периоди, в които спим непробудно, но са били кратки.Единственото спасение е само едно - на гърда.Не познаваме ни биберон, ни нищо.
На моменти и на мен ми идва в повече, но така съм си избрала, а и един ден тези моменти, колкото и да са тежки сега,  ще останат като едни от най-милите спомени от бебешките годинки. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 3 376
Аз спя да Sunglasses
Детето се буди когато е гладно или когато му растат зъбки и е по-неспокоен.

# 51
  • София
  • Мнения: 521
Не знам зъби ли са какво ли, но е ужас  от повече от месец и при нас  Sad

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 613
Откакто отбих Мария(нА 1г. и 10 дни) тя спи и съответно аз цяла вечер. А преди това се будеше да суче поне по 4-5 пъти. 

# 53
  • Мнения: 367
И ние сме на същия хал! Синът ми е на 4 месеца и 24 дни и от месец и половина е някакъв кошмар - буди се по много пъти на нощ, вече не ги броя, защото го кърмя в просъница и на сутринта не помня....Преместих го да спи в моя креват и само като го чуя че се размрънква, подавам цица и продължавам да спя. Иначе НИЩО друго не помага - биберонът го изплюва на един метър, вода като усети, че му давам и се сърди и плаче, да реве не искам да го оставям...мъка голяма. Вече нямам сили никакви, и аз имам чувството че никога повече през живота си няма да се наспя! А пусто му, беше се отказал сам от нощното хранене, когато беше на около 3 месеца и после пак. Започнах да захранвам от два дни, надявам се това да подобри ситуацията!Дано, че ми предтои пътуване след един месец за четири дни и не знам баба му как ще се справи, той освен цица друго не признава, за да заспи.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Общо взето нещата при нас се нормализираха, и спи по спокойно през нощта. Аз успявам да с е наспя и отпочина, което е добър знак Peace

# 55
  • Мнения: 4 753
Не само, че спя ами и сутрин не мога да се събудя....  Mr. Green

# 56
  • София
  • Мнения: 2 227
Добре дошла в клуба на майките с будуващи бебета.
Моят син спи непробудно вече 2-ра нощ и аз съм много щастлива, защото това му се случва за пръв път откакто се е родил.  Mr. Green ....

Връзкарка! Цели две нощи, а?! Mr. Green Laughing Mr. Green

Марти все още се буди по 1 234 567 пъти на нощ Close, така е от както се е родил. Всъщност човека ме държи във форма... трябва да съм подготвена за номер 2 Laughing.

# 57
  • София
  • Мнения: 5 079
Ще ви дойде времето да спите и по цяла нощ, когато бебка порастне. Много е мъничка сега, търпение. Peace

# 58
  • Мнения: 367
Добре дошла в клуба на майките с будуващи бебета.
Моят син спи непробудно вече 2-ра нощ и аз съм много щастлива, защото това му се случва за пръв път откакто се е родил.  Mr. Green ....

Връзкарка! Цели две нощи, а?! Mr. Green Laughing Mr. Green

Марти все още се буди по 1 234 567 пъти на нощ Close, така е от както се е родил. Всъщност човека ме държи във форма... трябва да съм подготвена за номер 2 Laughing.


Ох,милата, няма ли кой да ти го погледа за няколко вечери, за да си починеш. Аз като бях бременна ми се спеше страшно много, предствям си какво е да имам малко дете в този момент, трудно е много сигурно.

# 59
  • Мнения: 1 447
Дъщеря ми е на 4 години и не е спала една цяла нощ непробудно.
Вечер се буди по 3-4 пъти ,докато синът ми е на 7 месеца и от втория си спи непробудно.
Понякога си мисля,че нашата кака е бебето в къщи

Общи условия

Активация на акаунт