Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора
Здравейте. На 26 години съм , от около 2 години не мога да се отърва от бялото течение Sad Какво ли не съм опитвала, по какви ли лекари не съм ходила, резултат - нулев.
Не знам какво да правя, започвам да си мисля , че никога няма да се махне Sad
Получих инфекция от един антибиотик преди време и от тогава си е все така положението.
Как да се справя с тези упорити гадини ?!
Има ли начин изобщо ?
 Crying or Very sad
Цитирай
Аз мога да ти кажа разни изпробвани "бабини" рецепти, но не на всеки му допада да пробва подобни неща.ако искаш ми пиши на лични  Hug
Цитирай

в грешна паралелна реалност

dhharma, моля, МОЛЯ, сподели, и аз имам същия проблем от много време и вече ми иде да скоча от някъде, и с билки съм пробвала, и с лекарства, до две седмици по-късно пак съм с гъбички...  Sad
Цитирай
Гарга Рошава, гледам ти подписа и си мисля - по-вероятно е да литна, отколкото да се отърва от тях  Confused
Цитирай

офф, какво да ти кажа, то и аз почти почвам да вярвам, че ще е по-лесно да литна, особено от 6-тия етаж през балкона /не, шегувам се Smile/, отколкото да се отърва от тях, ама не може да няма начин м.... му ...
Цитирай
Ами аз лично съм си правила промивки с воден разтвор на прополис или клеева тинктура /така е известен в апетките /.Той има силно противовъзпалително действие -унищожава микроби,гъбички и тем подобни гадинки. Чувала съм и за тампони напоени само с пчелен мед,но не съм пробвала това .При мен лично прополиса оказа много добре действие . Hug
Цитирай

bouquet dhharma, благодаря, и двете може да се купят от аптеките, нали? а в какво съотношиние са двете и до колко е траен ефекта според теб?
Цитирай
Гарга рошава, то е едно и също . Просто в аптеките е известно като клеева тинктура
Цитирай

аааааааааааааааааа  Very Happy ок, все пак, в къкво съотношение с водата? и колко често, всеки ден или 2-3 пъти в седмицата?
Цитирай
да, едно и също е. Ами тъй като е безвреден пополиса,можеш периодично да си правиш такива промивки, а иначе отначало докато имаш засилено течение,може да ги првиш всеки ден.
Цитирай
Дарма, нямаш място в кутията за съобщения и не мога да ти пиша
Цитирай
Glamur,освободих място, можеш да пишеш.
Гарга рошава,писах ти на лични  Hug
Цитирай

София

Здравейте. На 26 години съм , от около 2 години не мога да се отърва от бялото течение Sad Какво ли не съм опитвала, по какви ли лекари не съм ходила, резултат - нулев.
Не знам какво да правя, започвам да си мисля , че никога няма да се махне Sad
Получих инфекция от един антибиотик преди време и от тогава си е все така положението.
Как да се справя с тези упорити гадини ?!
Има ли начин изобщо ?
 Crying or Very sad
има една тема по-назад - " Как се преборих с бялото течение"- порови се - може би ще намериш отговор за себе си  Peace
Цитирай
Казабланка, гледах я. Не видях някоя от девойките да се е отървала  Rolling Eyes
Цитирай

по света и у нас

Гламур, има доста момичета писали в темата, за която писа Казабланка и които са се отървали от бялото течение.
Микробиология и хламидия изследвала ли си? Ако не си, започни от там.
Ако двете изследвания са чисти, тогава не се панирай, защото е много вероятно това, което мислиш, че е бяло течение, да е просто цервикална слуз. При някой жени тя е доста обилна и се наблюдава дори след овулация. Обикновено няма мирис.
На твое място не бих правила промивки и лечения с билки, преди да пусна двете споменати горе изследвания. Не за друго, ами просто няма да има никакъв смисъл.
Успех ти желая и пиши ако има още нещо  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора