Идеи за прикриване на две неестетични придобивки от майката природа

  • 11 619
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 961
Разбира се , когато ходя на опашка се опитвам да не я изпъвам много... а леко да я отпускам от страната на ухото.

И аз това щях да те посъветвам, ушите ти ще изглеждат по-малко щръкнали, ако косата над тях не е плътно опъната по главата, а е леко "бухнала". Надявам се разбра за какво говоря.

А иначе абсолютно вярно, че не трябва да обръщаш чак такова внимание на някои малки "неестетични придобивки от майката природа"   bouquet

Аз пък бях с акне дълги години, много се депресирах от това. Чичо ми ми казваше "който те харесва без акне, ще те хареса и със акне", изобщо не му вярвах но той се оказа абсолютно прав  newsm78 Да не говорим че точно този недостатък ми помогна да открия истинските си приятели  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
Наистина, най-сигурният начин е да започнеш да си харесваш стърчащите уши. Моите също стърчат и за това не ходя вързана. Замисляла съм се за оперативна корекция, но като си залепих ушите, за да видя как бих изглеждала след такава корекция, разбрах, че няма да го правя - лицето ми е тясно, а косата права; като не ми стърчат и ушите, имам един аеродинамичен вид.... ужас.
Та помисли, преди да предприемеш някакви действия.

# 17
  • Мнения: 1 179
Мда, полезна тема и за мен. Не, че моите са много вирнати, но аз си мисля, че са такива и все се притеснявам като си връзвам косата и честно казано май повече в къщи ходя вързана. Навън евентуално я връзвам, така че да не ми се виждат ушите  Tired. Аз също съм си мислила за пластика, но на този етап не мисля, при все, че моите не са крайно нуждаещи се. Това с лепенките мога да го пробвам, но не знам какви са точно. Ако някой може да каже  Flutter

# 18
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз не съм ползвала специални лепенки, ако изобщо има такива...
Хартиено тиксо, навито на пръстенче с лепящото навън.  Rolling Eyes (ама това е само за пробата - не те съветвам да излизаш с такова нещо по улиците  Simple Smile)

# 19
  • София
  • Мнения: 4 744
Не искам да прозвуча грубо, но на мен не ми харесва да видя жена с вдигната коса и щръкнали уши.
Въобще не й забелязвам прическата в такъв момент.
Някои от триковете, които сте изброили според мен още повече привличат вниманието към ушите.
А относно дефекта в ефект- не се получава винаги, нека не си въобразяваме разни неща, които не са верни.  Naughty
Разбира се, много от хората просто им се струва, че ушите им са щръкнали или прекалено големи. Но като се сетя на едно момиче в училище как всички казваха "елф" бих си връзвала косата Confused

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 250
Правят такива операции, за прилепване на ушите, рутинни са. Доскоро се плащеше от здравната каса, но вече не е с направление, а се плаща и е около 400 лв.

# 21
  • Oslo
  • Мнения: 659
Не съм чувала да се е плащало някога от здравната каса, но няма значение. За цена 400 лв. също не знам - излиза поне 600-700(и повече), освен ако не отидеш при кварталния касапин Mr. Green.....
Ефекта обаче е поразителен в повечето случаи!

# 22
  • Мнения: 4 713
 Аз не искам да си правя пластична операция. Имам примери пред себе си минали под ножа, ходят с лента доста дълго време и в повечето случаи като я махнат ефекта от корекцията е ушите ти да са станали като на професионален борец Tired
 След като по погрешка проблема ми си изчете в клюкарника, трогната съм че има хора които проявяват загриженост към проблема ми Embarassed
 Иначе това за здравната каса искрено ме усмихна. Бих била в потрес ако установя, че касата не поема елементарни изследвания на хормони освен ако гинеколога не направи врътка, а поема операция на клепоухи като мен   Laughing

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Аз не искам да си правя пластична операция. Имам примери пред себе си минали под ножа, ходят с лента доста дълго време и в повечето случаи като я махнат ефекта от корекцията е ушите ти да са станали като на професионален борец Tired
 След като по погрешка проблема ми си изчете в клюкарника, трогната съм че има хора които проявяват загриженост към проблема ми Embarassed
 Иначе това за здравната каса искрено ме усмихна. Бих била в потрес ако установя, че касата не поема елементарни изследвания на хормони освен ако гинеколога не направи врътка, а поема операция на клепоухи като мен   Laughing

 Shocked

# 24
  • Мнения: 4 713
Просто съчетах израза щръкнали уши в една едниствена дума. Естествено че не са ми клепнали, но съм виждала и такива.

# 25
# 26
  • Мнения: 3 413
И аз имам комплекс за ушите ми и тези тъпи съвети да си ги приема..не мерси.Мисля в скоро време да отида на консултация при някой специалист в Пловдив.Ако има някоя друга от тук,айде заедно Grinning За триковете-то какви трикове с тея уши...

# 27
  • София
  • Мнения: 228
Преди време гледах някакъв филм за Мис Венецуела. Даваха подготовката и как протича самия конкурс. На момичето което грабна титлата Мис Венецуела и залепиха ушите с бързо съхнещо лепило, защото стърчаха леко.
Не знам кой би се навил да направи такова нещо, но... това съм виждала, това споделям. Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 02:19 от lidiya_ilieva

# 28
  • Мнения: 3 413
Преди време гледах някакъв филм за Мис Венецуела. Даваха подготовката и как протича самия конкурс. На момичето което грабна титлата Мис Венецуела и залепиха ушите с бързо съхнещо лепило, защото стърчаха леко.
Не знам кой би се навил да направо такова нещо, но... това съм виждала, това споделям. Rolling Eyes

Мила,ако знаеш колко пъти съм искала да хвана Капчица или Поксипол,ама после да не стане плачка.Апък за тази Мис Венецуела си мисля,че може да има някакво козметично лепило Thinking Ако някой е чувал да каже Praynig

# 29
  • Мнения: 3 830
Ако градусът пред и зад ухото е = 90, тогава определено има нужда от операция или прикриване. Всичко останало е подробност, самовнушение, комплекс.. Peace

Погледнете fashiontv, там е пълно с клепоухи манекенки.

Моите уши не са прекалено прилепнали към главата и дясното ми стърчи повече, ама разликата при мен е, че не ми пука.
Би ми пукало, ако наистина са много клепнали (перпендикулярни на черепа).

Общи условия

Активация на акаунт