Епилатор....

  • 4 372
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 29
Аз имам на Braun доста стар- от няколко години е и още работи добре. Скоро забелязах, че с най- горната му част, която е с едни мънички бодлички уж за обезболяване, нещо бръмчи по- странно. Сигурно някоя пружинка се е разместила и вече си карам без тази приставка и няма разлика. Аз лично те съветвам когато все пак ще дават толкова пари за уред да си вземет този с няколко различни приставки. Когато избирах моя си мислех, че най- вероятно няма да ги използвам, но все пак си взех и с бръснеща глава и според мен е много по- различно от самобръсначка. Супер удобно и бързо е.

# 46
  • Мнения: 1 529
Аз мисля ,че приставката за обезболяване на Браун по-скоро пречи-не може да се хванат късите косми,а дългите се накъсват.По-бавно е и самото обезкосмяване.

# 47
  • Мнения: 3 459
Аз мисля ,че приставката за обезболяване на Браун по-скоро пречи-не може да се хванат късите косми,а дългите се накъсват.По-бавно е и самото обезкосмяване.
Аз с тая приставка що нерви съм брала ...  ooooh!
zaiko, абсолютно права си  Peace
А цената на тоя новия Браун е просто нереална. След няколко месеца ще е наполовина.

# 48
  • Мнения: 1 529
Според мен няма смисъл.Ако следващият ми епилатор ще е Браун,ще си взема  от онези с 2 глави.Колебая се и за Филипс,изглежда ,че с него ще е по-бързо,но за болката не знам.

# 49
  • Мнения: 2 229
Аз мисля ,че приставката за обезболяване на Браун по-скоро пречи-не може да се хванат късите косми,а дългите се накъсват.По-бавно е и самото обезкосмяване.

Приставката за обезболяване е онова с малките бели неща от двете страни нали? Честно казано наскоро разбрах, че било за обезболяване, но аз винаги си използвам епилатора с нея, защото без, някак ми се "хлъзга" и изобщо не ми е удобно, много нестабилно става! Thinking

Между другото винаги срещу посоката на косъма ли се епилирате? Аз първо срещу и после връщам по, ама дали накъсвам нещо така не знам. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 229
Аз в момента се колебая между тези трите:

Braun Silk-epil Xelle 5170

Braun Silk-epil Xelle 5375

Braun Silk-epil Xelle 5185

# 51
  • Мнения: 3 459
Аз в момента се колебая между тези трите:
Braun Silk-epil Xelle 5170
Този според мен. Най-много ми хареса  Wink

# 52
  • Мнения: 2 229
Аз в момента се колебая между тези трите:
Braun Silk-epil Xelle 5170
Този според мен. Най-много ми хареса  Wink

Защо? Grinning

То не че има голяма разлика - розовият има тясна епилираща глава; синият глава за начинаещи с по-малко пинсети (безполезно); зеленият няма нито 1 от двете.

# 53
  • Мнения: 3 459
Заради цвета естествено  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 2 229
Заради цвета естествено  Mr. Green

Хихи знаех си. Mr. Green То май накрая и аз ще избирам по красота, щото не се различават особено. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт