Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте!

какви могат да бъдат последиците от много изместена матка наляво, задържан фоликул и възпаление на малкия таз. Това го установих след като отидох на лекар, въпреки че ходя редовно поне два пъти в годината. Последното ми посещение беше преди около 7 месеца. Тогава според друг докотор всичко беше ок. Имах киста на яйчника, Пиех Диане, Дуфастон, Оргаметрил и какво ли не. И сега съм много притеснена от това. Доколкото се информирах в гугъл, това води до стерилитет. Вярно ли е? Tired
Цитирай

Изместената матка и задържаният фоликул не са проблем. Възпалението обачеможе да се окаже проблем - мисля че трябва лечение, не ти ли предписаха? Възпалението може да доведе до стерилитет, ако не взмеш мерки.
Задържаният фолику може да изчезне с менструацията, но може и да не се махне. Трябва да се следи.
Правите ли опити за бебе?
Цитирай
От около 7 месеца правим опити, но неуспешно. Накрая реших да отида на лбекар,тъй като до този момент когато докторите ми казваха,че няма причина за да не мога да забременея ( аз винаги питам, когато посещавам гинеколог). Вчеря бях в Медицинска Академия и докторът ми предписа Тинидазол,Аксеф и Гиназол. Проблемът е в това, че незная от кога е това възпаление. Ако е от отдавна?
Цитирай

Възпаленията не се появяват ей така от нищото, мисля че с доктора си да откриете причината.
Пишеш, че ходиш редвоно на лекар и едва ли е много отдаван това възпаление.
Не знам от къде си, но има ли начин да провериш диагнозата поне при още един лекар?
Цитирай
От София съм. Последното ми посещение беше преди около 7 месеца. къде ли не ходих на преглед, дори и в Италия. Всеки доктор ми предписва различни лекарства и не знам в крайна сметка какво да правя. Пък и сега и това. Sad
Цитирай

София

Как ти го установи това възпаление?
Цитирай
Незнам newsm78, на ехограф ме видя и м каза това.Освен това каза,че има и още нещо, за което още не може да каже какво е. Всъщност какво представлява възпалението на малкия таз?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.