Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора
Момичета и маминки ..много моля ако знаете нещо за тази марка  guess  в България дайте инфо,линк  или  кординати...

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad аз и приятелят ми много обичаме тази марка и мн мн искаме да си купим...

newsm17 newsm17 newsm17 smile3525 love001
Цитирай

Преди време имаше маг. на Витошка,но къде се преместиха,ако изобщо още ги има  newsm78.....
Цитирай

dani  много мерси..аз не се отказвам..ако разбера нещо ще пиша задължително..

а спомняш ли си на кой номер е бил...може би ще успея да измъкна инфо къде са го преместили...  Thinking
Цитирай

Беше като тръгнеш по Витошка след Патриарха  посока Съдебната палата от лявата страна преди да стигнеш маг. Фен Пойнт,но не мога да ти обясня по-точно ...Не голям магазин....
Цитирай

Магазин на Guess в България няма.
Най - близо - Румъния.

В Scandal се намират разни стоки.
Цитирай

Магазин на Guess в България няма.
Най - близо - Румъния.

В Scandal се намират разни стоки.

Даже не разни, ами има много. Другаде и аз не се сещам. В Hot Spot има Gas, горе-долу са един стил.
Цитирай

Даже не разни, ами има много. Другаде и аз не се сещам. В Hot Spot има Gas, горе-долу са един стил.

А, един стил, ама друг път  Wink

В някакво списание бях видяла реклама на GUESS в Цум, но като ходих не видях такова нещо  Shocked  Rolling Eyes

Иначе най-близо  GUESS има в Букурещ и Истанбул.
Цитирай

Има един магазин за чанти Guess на Витошка (срещу градинката на НДК), може и да продават други неща, не помня.  Влязох  в него заради една чанта, та не обърнах внимание на друго.
Цитирай

[
В някакво списание бях видяла реклама на GUESS в Цум, но като ходих не видях такова нещо  Shocked  Rolling Eyes

GUESS има в ЦУМ, в един магазин на партера до входа от бул. Дондуков, продават и други марки там, но от към цени не ми харесва, по-добре on-line.
Цитирай

А, един стил, ама друг път  Wink

Е, хубаво де, явно много ги разбираш тийнейджърските марки, аз вече съм по-нагоре  Wink
Цитирай

on-line от къде? Аз в сайта им гледах, че само в САЩ и Канада май изпращтат
Цитирай

виждала съм дрехи на ъгъла на солунска и витошка, по към площад славейков. в магазин на 2 етажа. Peace
Цитирай

Момичета много Ви благодаря !!!!   bouquet bouquet bouquet Моята леля живее и работи в Албания-щеше да е хубаво ако там има магазини на guess ама не(поне аз не зная да има)...  Crossing Arms Embarassed Embarassed  Тя по стандарт има мебелни магазини в Албания и в Турция също...но в Турция не ходи от доста години...

Мисля ,4е ще се стигне до там...че да пътувам до Румъния  Sad Sad Sad Sad Sad

Цитирай

Дрехи на GUESS  продават в магазин SKANDAL на Солунска, като се завие от Витошка посока площад Славейков. Пада се от дясната страна, преди ул. Хр. Белчев. Магазина е на 3 етажа, като единия е подземен и там е мъжката стока.
Цитирай

В Бургас в магазина на Diesel също има.
Цитирай

1-14 от 28 отговора
NULL