МНОГОДЕТНИ МАМИ 35

  • 17 929
  • 333
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 203
Кабо Алма защо не каза , че ще участваш в предаване ? Мисля ,че беше Черно и бяло по ВВТ?Беше страхотна!!!Много добре изглеждаше и много точно се изразяваше!!!Както винаги!!!Предаването не беше за многодетните , но темата за насилието също ни е интересна!
Моля те , когато имаш някаква изява да пишеш !Вълнува ни!!!Не бъди скромна!
Вярно е това  ,че децата ако имат някаква изява  , участват в някакъв кръжок  или спортуват , няма да има толкова агресия !Те имат просто  много енергия , която трябва да се  изразходи !Права си!
 Проверих за помещението за което говорихме .За съжаление в едната част има скулптор , който просто го използва и не е правил никакъв ремонт и идва само следобед за малко...Но има и друга част , за която ще питам!

Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 14:01 от titico

# 61
  • Мнения: 2 641
аз дали ви се похвалих че ходя на спортни и на народни танци вече Simple Smile едно време си уплътнявах времето с какво ли не ама сега децата си искат цялото време. та по темата на  титико и мойте деца живот и здраве яко ще ги впрегна да тренират нещо каквото искат, а не да си губят времето из улиците и кафенетата. Ема я заведох онзи ден на народните танци с мен и тя милата такава радост иска с нас да играе, прави упражненията с нас ама като дойде реда на хората и ръченицата нямаше как та татито я отведе. още 2 годинки да изтрае пък после ще я запиша където иска. малкия също особено здраво ще го държа защото е момче, та вместо да пуши с кварталните ашлаци по добре да тича сам към място което му е интересно ако ще спорт, ако ще рисуване Simple Smile само и само да си има среда в която правят  нещо що годе смислено.

# 62
  • Мнения: 1 410
И аз да се включа.Като разгледах снимките с Великденските красоти и ме обхвана празнично настроение.
Така ми се излиза утре някъде ,че Цветница е много хубав празник.Жалко,че ми прецъвтяха лалетата в градината.Ще си набера само здравец и нарциси и да украся малко къщата.Я гледайте хората какви красоти сътворили.
Дайте идеи за боядисване на яйцата.

# 63
  • Мнения: 11 314
Да ви се похваля - чакаме момченце без хромозомни отклонения.

# 64
  • Мнения: 1 144
Честито, Вечерница Simple Smile) Лека и безаварийна бременност Simple Smile))

И на мен ми е едно празнично, защото си разчистих всичките гардероби и приготвих 4 чувала с дрехи за раздаване. Ужасно съм щастлива след пролетното чистене, винаги ми действа страхотно, все едно и душата си разчиствам. Simple Smile))

Честит празник на всички цветенца и на всички мами на цветенца! Да са много усмихнати и щастливи и днес, и през всеки ден на живота си Simple Smile))

# 65
  • Мнения: 1 144
Кабо Алма, благодаря за чудесните думи. Неповторимо усещане за близост е наистина Simple Smile))

Анайсче, мъжът ми по-скоро го познаваш от квартала. Не е лекар, търговец е Simple Smile)) (Много смешно ми звучи тази дума "търговец", но другият вариант е да напиша "има собствен бизнес", което пък звучи много префърцунено). Но като каза лекар.... обожавам тази професия и съм се захванала да убеждавам моите двама по-големи колко прекрасно би било ако някой от тях стане лекар. Големият не дава и дума да се издума, той щял да става адвокат. Но Косето може и да стане, не губя надежда. Сега му промивам мозъчето, че лекарят е един вид Спайдърмен и спасява хората. Simple Smile)) Ужасна съм, нали?  Joy

# 66
  • Мнения: 1 069


Честит имен ден на всички ЦВЕТЯ и всеки, който си има ЦВЕТЕНЦЕ в къщи! Да са ви честити имената

# 67
  • Мнения: 159
Много силно вярвам, че животът ни в голяма степен се определя не просто от събитията, които ни се случват, а от отношението ни към тях.
Благодаря ти, Кабо, за тези думи, които днес имат особено голямо значение днес...
Да ви почерпя, момичета, че днес навършвам 26...  Blush

На всички, които празнуват имен ден на Цветница, желая много здраве и нека всичките ви желания и мечти се сбъднат!!!
  bouquet

# 68
  • Мнения: 2 641
честито на вечерница и нелето много много щастие им пожелавам  Hug

Дъщеря ми от вчера се мота с една кошница и събира яйца от бабите си Simple Smile ама майка ми въпреки че я предупредих взела че и дала сурови яйца и какво чистене падна после в къщи набелтъци и жълтъци  Crazy

стелче аз по скоро го свързвах с киното или нещо като реклама, та явно друг съм видяла Simple Smile да ви е честита къщата, аз като малка съм живяла в къща с огромен двор и по хубаво нещо от това няма ! надявам се няма да си продавате жилището  да се виждаме лятото в квартала Simple Smile а за професиите аз съм фен на лекарите и пилотите Simple Smile е омъжих се за човек завършил телекомуникации Simple Smile а за средния ти син вече съм си го избрала за Ема  Laughing

# 69
  • Мнения: 184
Честито на всички цветенаца и дръвченца! Да са живи, здрави, щастливи, много да обичат и да са много обичани!   bouquet

Нелето, честит рожден ден! Здраве, дълъг и щастлив живот ти желая. И повечето неща, които ти се случват, да са хубави!

Вечерница, чудесна новина! Лека бременност!

А близнаците стават със стрес и гърч (освен задължителното упражнение за правене на бебе  Grinning), никакви камини и романтики - така само си успиваш яйчниците.  Laughing

Стела Мария, аз нямам претенции какви професии ще изберат моите деца, но свекърва ми е  решила, че синът ми ще става лекар и то хирург, защото, цитирам: "е светъл и със сини очи и много ще му отиват зелените хирургични дрехи". Страхотен мотив да станеш хирург, нали?  Laughing


# 70
  • Мнения: 1 744
Честит рожден ден, Нелето! Да си жива и здрава и да сбъднеш всичките си мечти! newsm51

Честит имен ден на всички именници от вчера и днес! Да са здрави и щастливи! newsm51
Моята майка се казва Роза, така че и ние днес ще празнуваме!

Весел празник на всички! Hug

# 71
  • Мнения: 2 641
блещулка по този критерий по добре да се пробва като фото модел  Grinning

# 72
  • Мнения: 186
  bouquet    bouquet  Много цветя за всички цветя в домовете ни! Честито на всички празнуващи и нека днешното слънце ви дава сили за по-добри дни!   bouquet    bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 353
Прекрасен ден!
Честито на всички именници днес! Честит рожден ден Нели! Много любов и щастие желая!
Днес и у нас е празник. Цветомира и Елица имат имен ден. За всички вас една почерпка

# 74
  • Мнения: 3 323
цитирам: "е светъл и със сини очи и много ще му отиват зелените хирургични дрехи".

Вдигна ми настроението за цял ден! Е, то за това се вика "съкровище", щото е пълно с бисери...

Неле, Честит ти рожден , много щастие и здраве ти желая!

Момичета, почерпете се от мое име - днес съм именница... (Радвам се, че поне именните дни не се броят с цифри Rolling Eyes)
Весел празник на всички празнуващи!

Общи условия

Активация на акаунт