«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќа пазар
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-6 от 6 отговора

ћнени€: 1 138
ћол€ ви дайте идеи за подарък за първи€ рожден ден на детенце.

–одителите му са много креативни и пътуват много. “оест могат да му донесат неща от ц€л св€т.  акво мислите би го зарадвало?

ћисл€ си за нещо което развива умени€та му, но какво?
÷итирай

софи€

ћнени€: 1 724
«ависи до колко пари.
—поред мен едни маратонки са добър подарък  Peace!¬инаги,ще са нужни.»ма чудесни модели в Ќайки,јдидас и ѕума.ќколо 60 лв.
Ќа една годинка малката повече € интересуваше,къде да се качи  Tired!
»наче в ƒжъмбо има гол€м избор на играчки точно,за около годинка на цени,каквито н€ма по другите маг.
»ма много добри играчки на „ико и ‘ишер.
»ма масички на „ико,които от едната страна са "музикални" ,а от другата се ред€т кубчета.Ќие и взехме такава за 120лв,а в ƒжъмбо са 60лв. същите .Ќо и е по-интерсно да € махне "таблата" и да седне,или да стои права в "масичката" и да гледа от високо  Wink!
јко е момиче може да избереш обички Very Happy!
÷итирай

софи€

ћнени€: 1 724
“ази масичка изглежда интересна,ако € намериш  Peace
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/3745
јз не съм € виждала до сега в н€кой маг.
“ази магнитна дъска ни € подариха,за  оледа.«аиграва се с не€. упувана е от ƒжъмбо,за 60лв.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3190
« ѕоследна редакци€: ср, 16 апр 2008, 22:49 от dani777k »
÷итирай

ѕлевен

ћнени€: 190
аз купих на мо€ при€телка на дъщеричката люлка (около 60 лв. ) , но зависи и ти какви финанси си предвидила Wink
÷итирай

ћнени€: 1 138
Ѕлагодар€ ви много Smile знаех си че ще получа ценни съвети от опитните майчета Smile

ќколо 60-80 лв мисл€ да е подаръка.
÷итирай

ћнени€: 4 785
 ато иде€ мога а ти дам колекционерска монета. ѕродават се в ѕърва инвестиционна банка ако не се лъжа. »ма специални за бебе - момченце или момиченце. јко те интересува как изглеждат мога да ти ги снимам и изпрат€, но са наистина страхотни, увер€вам те. ÷ената не съм сигурна точно колко е, но предполагам, че не е прекалено скъпо. родителите ще харесат подаръка със сигурност, а детето след години, макар е не сега, ще му се радва много.
÷итирай

ћнени€: 6 285
јко е момиченце може количка за кукли
60 лв  Peace

«а момченце-нещо ей такова
41 лв

или това
31 лв

или конче-люлка,люлка за градината,колички за бутане с крачета ...
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-6 от 6 отговора