Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-6 от 6 отговора
Моля ви дайте идеи за подарък за първия рожден ден на детенце.

Родителите му са много креативни и пътуват много. Тоест могат да му донесат неща от цял свят. Какво мислите би го зарадвало?

Мисля си за нещо което развива уменията му, но какво?
Цитирай

Зависи до колко пари.
Според мен едни маратонки са добър подарък  Peace!Винаги,ще са нужни.Има чудесни модели в Найки,Адидас и Пума.Около 60 лв.
На една годинка малката повече я интересуваше,къде да се качи  Tired!
Иначе в Джъмбо има голям избор на играчки точно,за около годинка на цени,каквито няма по другите маг.
Има много добри играчки на Чико и Фишер.
Има масички на Чико,които от едната страна са "музикални" ,а от другата се редят кубчета.Ние и взехме такава за 120лв,а в Джъмбо са 60лв. същите .Но и е по-интерсно да я махне "таблата" и да седне,или да стои права в "масичката" и да гледа от високо  Wink!
Ако е момиче може да избереш обички Very Happy!
Цитирай

Тази масичка изглежда интересна,ако я намериш  Peace
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/3745
Аз не съм я виждала до сега в някой маг.
Тази магнитна дъска ни я подариха,за Коледа.Заиграва се с нея.Купувана е от Джъмбо,за 60лв.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3190
« Последна редакция: Ср., 16 Апр. 2008, 22:49 от dani777k »
Цитирай

аз купих на моя приятелка на дъщеричката люлка (около 60 лв. ) , но зависи и ти какви финанси си предвидила Wink
Цитирай

Благодаря ви много Smile знаех си че ще получа ценни съвети от опитните майчета Smile

Около 60-80 лв мисля да е подаръка.
Цитирай

Като идея мога а ти дам колекционерска монета. Продават се в Първа инвестиционна банка ако не се лъжа. Има специални за бебе - момченце или момиченце. Ако те интересува как изглеждат мога да ти ги снимам и изпратя, но са наистина страхотни, уверявам те. Цената не съм сигурна точно колко е, но предполагам, че не е прекалено скъпо. родителите ще харесат подаръка със сигурност, а детето след години, макар е не сега, ще му се радва много.
Цитирай

Ако е момиченце може количка за кукли
60 лв  Peace

За момченце-нещо ей такова
41 лв

или това
31 лв

или конче-люлка,люлка за градината,колички за бутане с крачета ...
Цитирай

1-6 от 6 отговора
NULL