"Монтанските деца щастливи,са като писани яйца красиви"

  • 9 670
  • 282
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 770
beni_f привет! Честита дъщеричка, да ти е жива и здрава! В кой квартал си?

# 76
  • Мнения: 3 313
beni_f   welcome

# 77
  • Мнения: 15
Десинчо и Станиславчето благодаря ви!
Десинчо в Люлин 4 живея на Кооперативния пазар.

# 78
  • Мнения: 770
Ние сме в Красна поляна срещу пазара, не сме толкова далече, но при нас придвижването е сложно с близнашката количка newsm78

# 79
  • Мнения: 15
Аз съм сестра на ioni79 така, че може, като се затопли да си организираме една среща.

# 80
  • Мнения: 12
beni_f  здравей и от мен.

# 81
  • Мнения: 12
beni_f като писа,че ioni79 ти е сестра се сетих,че те познавам задочно.Със сестра ти си писахме на ЛС и се оказа,че сте от Бойчиновци,от където съм и аз.Но съм живяла до 2001 г. там.До 2005 г. бях във Велико търново студентка,и след като завърших се преместих в Монтана.Ако си идвате към Монтана задължително да ме информирате да се видим,както и с другите майки.Ние вече със сестра ти миналото лято се видяхме.

# 82
  • Мнения: 15
beni_f като писа,че ioni79 ти е сестра се сетих,че те познавам задочно.Със сестра ти си писахме на ЛС и се оказа,че сте от Бойчиновци,от където съм и аз.Но съм живяла до 2001 г. там.До 2005 г. бях във Велико търново студентка,и след като завърших се преместих в Монтана.Ако си идвате към Монтана задължително да ме информирате да се видим,както и с другите майки.Ние вече със сестра ти миналото лято се видяхме.
здравей!
ние сме живели в Бойчиновци само до първи клас първия срок и след това в Монтана сме си и учили и живели . Мисля, че се познаваме , защото ние почти всяка събота и неделя сме били там. Аз от 2000 година живея в София и вече все по-рядко си ходим на Монтана.Ще се радвам да се видим!

# 83
  • Мнения: 12
И аз ще се радвам да се видиме.Имам някакви спомени(може и да бъркам),че когато аз бях 1 клас,ти беше 2 и учехме в малката сграда на училището.Спомените ми за теб са,че беше много висока тогава за възрастта си и беше с къса коса.Но щом казваш,че си била там до 1 срок на 1 клас,може и да бъркам.

# 84
  • Мнения: 12
ето ти скайпа ми mirkoni1669 ,aко искаш може да си пишем там.

# 85
  • Мнения: 196
Здравейе и от нас  Hugмалко се поизгубихме нямахме нет  ooooh! мислехме да започнем ремонт...но засега застой.Добре дошли на новите мамчета и от мен.Децата са добре Мари даже ходи на градинка ...е това е от нас Wink

# 86
# 87
  • Мнения: 196
bubitka  радвам се че си тук  bouquet и много ми се ще да покажеш  снимки на дечицата си...
 

# 88
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Добре дошли на новите мами.Добавих ви в началото на темата.Ако искате дайте снимки на дечицата си за да ги добавя в албума със снимките.Ако желаете дайте и ваши.
Нямам време да ви пиша но ви чета редовно.Само да мине гражданката и ще съм малко по свободна надявам се.Защото май месец съм и на изпит а и трябва да започна да подготвям и дипломната ми работа.Криси вече е по добре изпихме си 2-те шишета антибиотик  и сега кашля доста по малко.beni_f и мен ме познаваш.Видях и твоята бебче,много е сладко.
За Великден няма да имам време за срещи но после през почивните дни съм в Монтана и съм готова  за срещи.

# 89
  • Мнения: 12
ето ви албумчето им : http://www.album.bg/ilianka_natali/

Общи условия

Активация на акаунт