Със сила и смелост надарени, ний сме майките на породени! - 14

  • 11 894
  • 280
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 595
Наскоро се замислих, че моите имат през 20 дни  Tired Идея нямам какво ще правя. НАведнъж невърви, на два пъти за по-малко от месец не ми се и помисля  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 3 089
и камен е в редиците на скоро-имащите рд. в събота е и тогава и ще празуваме. започнах вече да се трудя над козунаците, че ако чакам четвъртъка няма да ми стигне времето.
ето и снимки от нас:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5617637
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5617644
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5617656
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5617660
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5617668

# 47
  • Мнения: 1 931
drize честито Миличка. Вие ще сте горе- доло като нашата разлика.
Желая ти лека бременност и раждане.
majceto много хубави снимки и дечица.
А рождените дни на моите слънчица са за Коледа и насред лято, покрай Коледа доста ни се събира, но юли месец е само рожденият ден на Марина.

# 48
  • Мнения: 2 331
Добро утро!
Дзире, и от мен най-добри пожелания!
Много сладки са дечицата, Майче!
За рожденните дни-Митко празнува през ноември, а Сонка в края на декември.Нашите зимни празници започват от Димитровден и завършват с новогодишната нощ!Три месеца е веселба и гостоприемство...много обичам есента и ранната зима...
Хубав и слънчев ден!

# 49
  • Мнения: 5 391
ЗДРАВЕЙТЕ!

Добре дошли на новото попълнение!  bouquet

майче, Кате, много хубави снимки! Hug

Ние миналият уикенд ходихме в Еленския балкан цялата тумба.
Беше ни сефтето, но мина много добре.Е, изнесох цялата къща, но пък беше забавно и разнообразно Grinning

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Ми и ние за Елена се готвим, както писах вече. Преслав ще е снас. Сега водя душевна борба Габи какво да я правим. Фил, значи казваш, стана номера с двамата? Да се пробваме, а?
А за РД-ние сме пръснати-Преско и свекъра-февруари, Габи и сестра ми-май, ние с мъжа ми и майка ми-август. Като цяло август ни е най-натоварен, но пък по-лесно организираме нашите РД. Децата са ми голям зор... Tired

# 51
  • Мнения: 440
И ние сме така - Яна вече мина по реда си преди месец, в неделя е Мими. На лято пак са с около месец именнички. Октомври през ден сме аз, свекървата и мъжа ми, но те май вече не ги празнуваме  newsm78 Най-трудно е засега с Мими, защото на нея й хареса да си имаме гости и от рожденния ден на Яна насам, всеки път когато се чуе с някой и му вика - Ти ще дойдеш ли на гости? Много се беше ентусиазирала миналия път, че те идваха на три пъти. И сега като разбере, че пак ще е така незнам... Тя свързва хората най-вече с това, че й носят подарък и това все повече ме притеснява - как да я отуча? Обяснявах й, че хората не са длъжни нищо да й купят, като иска нещо да каже на татко си, но тя си продължава.

# 52
  • Мнения: 363
Ах,4е завиждам на бременната майка Simple Smile(в добрия смисъл)аз водя двубой в мислите си -ту се разубеждавам-ту като ви по4ета уж само за малко се навивам за  2ро...в развинтения ми мозък и аз си прдставям да забренея октомври и децата да има 1,6 месеца разлика.това оба4е естествено няма как да стане ,освен ако не за4ена непоро4но :hug:6те ми трябва и таткото ,но...той поне е с трезво мислене и няма да ми пусне Joyсамо тук мога да си споделя ме4тата за друго бебе  в скоро време.ни6то де ..ако слу4айно пък не6то стане 6те ви пи6а някога.а ина4е 6те си ви 4ета....Истински ви се радвам и възхи6тавам Peace

# 53
  • Кюстендил
  • Мнения: 104
Здравейте и от нас.Нямам време да се включвам,защото започнах работа по заместване(за 6 месеца) в офис и то без да си прекъсвам майчинството NeWS47
 Рождения ден на Мирела(благодаря за пожеланията) мина чудесно(като изключим проблем с тортата),но всичко се оправи,тя получи много хубави подаръци и беше много щастлива.Като намеря кабела от апаратчето ще ви покажа и снимките Embarassed

 Добре дошли на новите мами и приятни празнични дни на всички

# 54
  • Мнения: 1 461
ние пък май месец , сме рожденници аз мъжът ми и Мая и имаме на 29 май годишнина от сватбата си

# 55
  • Мнения: 5 391
Ми Кате, пробвайте, то ще си покаже.
Ние след 10 дни пак поемаме натам в същия състав, вече ми се изясни че трябва да взема 2 пъти повече дрехи за Преското и два пъти по-малко за Дарена Grinning

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Ми Кате, пробвайте, то ще си покаже.
Ние след 10 дни пак поемаме натам в същия състав, вече ми се изясни че трябва да взема 2 пъти повече дрехи за Преското и два пъти по-малко за Дарена Grinning
hahaha
Оф, Преслав е грабнал една пръскачка за прозорци и мокри наред. ooooh! Подгизнахме вече. Tired

# 57
  • Мнения: 2 331
Здравейте!Минавам набързо да ви навестя.При нас нищо ново.Много дълго сме навън със Соня и е голям кеф и за двете.Детенце вече спи само веднъж през деня.Чудесно ни е така...
Хубав и слънчев ден!

# 58
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Добре заварили  Hug Знаех си, че сте много мили, то такива мами може ли да бъдат лоши!  Joy
marty24, аз като попитрах моя мъж кога иска да си правим второто и той каза " само ми кажи кога ти си готова, нали ти ги гледаш"  Party И така моята мечта се сбъдна, та обясни му на мъжо, че ти решаваш, като заслабнеш веднъж и двете деца като пораснат и на него ще му е по-добре с хубава майка на две страхотни дечица, а не през 3-4-5 години да бременееш и всичко на нов глас! Аз не знам, страшно много обичам децата, но ако са минали 4 години, не бих се навила всчико от ново да започва. Знам, че няма да ми е лесно, ето майките с опит тук ще кажат, но пък след 3-4 години ще съм  Joy Дано да е момче, че и 3-то искам! Смеят ми се, че ще напълня Турция с деца!  hahaha
За рожденните дни, при нас започват през май с Принцеса Селин и завършват декември с майка ми! А пък при мен всеки малък повод е празник, пуста българска черта, все ще намери да се весели Party  Party  Party
И аз искам на почивка, но ще видим това лято как ще се чуствам с корема. Предната бременост беше доста голям, а нито гърба нито кръста ме болеше. А сега няма и помен, че съм бременна, а всичко ме боли! Хайде милички, хубав ден от мен и ако някой се запъти на разходка в Истанбул-града голям да свирка!   bouquet   bouquet   bouquet

# 59
  • Мнения: 3 205
Лелеее, това да са болни децата не е работа. Втора седмица сме вкъщи без възможност за излизане и скоро просто ще полудеем всички. Абе вашите хлапета имали ли са хрема, която да продължава десетина дни и повече без никаква промяна  newsm78 Носът на Иво тече като река вече толкова време и няма никакви, ама абсолютно никакви изгледи да става по-добре  Crazy (не е алергия, сигурна съм - няма алергия, която да държи и температура 37-38 градуса вечер). Днес ще го водим на лекар за 3-ти път откакто се е разбоял, вече няма лекарства против хрема и кашлица, които да не е опитал... Не че е много зле, пакостите се вършат на поразия, ама един стек носни кърпи заминава за 3-4 дни.

Общи условия

Активация на акаунт