М & БИ - 65

  • 26 275
  • 283
  •   2
Отговори
# 270
  • Мнения: 130
Привет! Страхотно е, че имам време да ви пиша! Party Днес си сготвих картофена супа с фиде. Много вкусна ми стана! Иначе напоследък се запалих по полуготовите спагети. Обичам да ги хапвам с грах.  chef
Една моя позната, която познава араби ми сподели, че те са много несериозни и само се подиграват с момичетата. #Crazy

# 271
  • Мнения: 3 804
Една моя позната, която познава араби ми сподели, че те са много несериозни и само се подиграват с момичетата. #Crazy
въй,направо ме шашна #Crazy,зна4и моя и на останалите моми4ета не е арабин-а с друга националност-но под прикритие hahaha hahaha hahaha
айде всяка омъжена за "арабин' да си признае какъв всъщност е мъжа и

# 272
  • Мнения: 800
Деси, на моя родата е 800 човека с тенденция ежедневно да се увеличава бройката Joy  А ако се притекат на помощ и братята кюрди от Турция, Ирак, Иран,Германия, Австрия, Швеция, Холандия, Норвегия,Америката , брой ги 50-60милиона и  мътна и кървава ще стане, а аз съвсем не съм хубавата Елена да се водят троянски войни за мен  Joy hahaha  Много ще се възгордея #Silly


Дуа, браво за паричките в аптеката, да не те обезкуражавам, но май аптекарката ще ги прибере Twisted Evil  важното, че каквпто е зависело от теб си го направила. Нито ще забогатее човек с 20лв, нито ще обеднее.
Друго си е като на адашката чист късмет, направо от небето.
И момчето разправя както малък намерил (все забравям техните пари на колко наши са равни и какво може да се купи с 1 лира) newsm78  и баща му го накарал да се върне , на мястото да седи, чака и зададе ли се някой да пита. Е, до вечерта е седял под жаркото слънце, никой не си е признал, че са негови и пак се е прибрал с паричките.
Аз само стотинчици намирам, много често и много им се радвам и винаги си ги взимам, по 1 и 2, веднъж и 50ст намерих  Simple Smile  Иначе книжни губя.
А днес зарезил си забравих протмонето в работата, добре, че се спазарих с шофьора на маршрутката за 1левче да ме вози, голяма  циганка съм ейййййй Embarassed


Иска,зависи си от момичето,   всички мъже гледат лесното и забавлението, кой ще откаже аванта, пък после се подиграват. Не е виновен , който яде баницата, а който му я дава. Ти затова си бъди сериозна и на положение, за да не могат да ти се подиграват и веднага ще спечелиш сърцето на някой принц. Прави впечатление как се държиш с околните,  да знаеш

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 21:19 от Шилан & Шиар

# 273
Водна Лилия, ще се поразровя в нета да ги видя тия екзотични мъже с черно около очите Sunglasses
А! Shocked ти си от Монтана - яла да те цукнем   Hug  Grinning

Кате Шилан-Шиарова дано всичко се подреди така, както е най-добре  тебе и момчето ти  Praynig

Преди малко отворих сайта с хиджабите, някои са много красиви ама това което ме шашна е, че  имат и спортни модели за тенис  Shocked
Аз си мислех, че кафтан е връхна дреха, като палто или кожух, добре че Катя Акхтал ме светна какво представлява тая дреха.
Кате, каквато си артистична и творческа натура просто те виждам вече как модифицираш някоя мароканска абая на потник с качулка и гол гръб   Joy Hug

# 274
  • Мнения: 800
Лили, Абра, и моя татко е от северозападния резерват Joy  Дори  скоро трябва да ходим с мама натам да нагледаме имотите. На мен не ми се ходи, мъчно ми е , от 4 год, както я няма баба и 3 дядо, аз не съм стъпила там. така си поддържам излюзията, че още са си из двора се занимават с нещо Confused

Абра,и на мен един колега ми даде неговата рибка за месец при мен, но нещо не можахме да установим контакт с нея Joy  не ми обръщаше внимание, само като ръчках с една химикалка из аквариума да я гоня и тя се раздвижваше.

# 275
Ахаааа импровизиран фитнес за риби си й прилагала значи   Laughing Така като гледам тия жаби ще  кажа на дъщеря ми да ти донесе една-две живи като ходи при баба си на село - и тя има голяма слабост към жабоците, даже за рождения й ден едната торта беше .... жаба  Mr. Green

# 276
  • Мнения: 502
привет момичета! чета си аз тука старите страници ама все набързо! не мога да смогна нещо.
иначе съм гроги. от няколко дена практикувам нов спорт- обикаляне на стаите с Ивка- да не падне някъде, да не бръкне някъде..... въобще много изтощително. ако взема и да поотслабна грешка няма да има. ама краката ме болят от това обикаляне, а детето няма умора. днес почти цял ден иска да ходи и аз търча, че бяхме на гости в една приятелка и да не вземе да направи някоя беля. че и късно заспа зверчето- не се предава лесно. и утре пак ще ми се кукне раничко и пак се почва.
хайде лека нощ че укъснях и сега като се заплесна пак ще стане късно, а ставането е някъде към 6 сутринта! Cry

# 277
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Чакам аз да се разприказвате и да пускам новата тема , ама вие изчезнахте ...
Аз се замотах с един козунак , който нещо ми се опъва и не ще да втасва , хъмммм , а ми се спи ...
Шефа е много зле - вадиха му зъб , щото все го е страх и чака....... сега е разкривен в лицето като от инсулт ....опитва се да спи , дано изкара ноща леко ...
Ще почакам до към полунощ т.е. още 20-30 мин и ще пускам ...
малко ранко , ама утре до като си дойда , какво ще правите ....

# 278
  • Мнения: 55
Другарче и аз чакам да пуснеш новата тема ,че да се разпиша там.Имам да благодаря на  akhyal_katya за дето така подробно ми разясни за една моя молба.И Деси да поздравя ,за гостоприемството,  и Шиланка Господ да и помага в тези ,така омразни ми интриги , и ..... Hug Чакам обаче новичката тема и тогава .

# 279
  • Мнения: 3 804
хаяти Катето ми е слабост-аз в вмъкнах насила в темата,след няколко дневни преговори и дърпане от нейна страна,ама нали съм си нахалан -успях Laughing
сабинка не надни4ай-разкажи за сладурите Heart Eyes
катенце тя инашата рода е толкова ако не и отгоре,ама нали знаеш у дома и стените помагат
като ще пускаме нова тема да попитам абра има темите за парола-някой да е против newsm78,4акам до утре

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 00:23 от dtti

# 280
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
тц, тц сега се усетих , че шефа донесе 4л мляко и трябва да го сваря , тоя козунак ме разцентрира - нищо не става , явно тая мая е кофти ..... добре , че я пробвах , ще взема от докторската с нея няма грешки ...
ами ще поизчакам и ще пускам ...


ооооооооооооооооо Десииииииииииииииии как ме изпревари , аз мислех в новатааааааааааааааа

оооооооооооо в грешка си - хехехе не е Веситоооооооооооооо Joy   сега аз ще съм първа в  Joyновата

# 281
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Десинка и двете сме в мааааалка грешка .................
добре , че погледнах , за всеки случай - ще почакаме и ще поздравяваме след още някой ден - ще ти пошушна на уше - започва с м  и завършва на  и   Heart Eyes  -----------  шшшшшшшшшшшшшшт !
Толкова сме чакали и още малко ще потърпим  Mr. Green Mr. Green Joy

# 282
  • Мнения: 3 804
вили готово-поправих се,я дай рецептата за козунака  chef,аз тук имам английска мая-супер е
http://www.videoarab.com/stream/media/4832/Menna_&_Nahla_-_La2eit_Rouhy/
ето ти и една песен да те държи будна Heart Eyes

# 283
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Хайде чета , премятатйте се отвъде   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=287434.new#new и на хаир и празници да я изкараме !

Общи условия

Активация на акаунт